Firefoksa na Androida czeka duża aktualizacja?

Aplikacje

firefox_android

Mozilla na swoim Twitterze opublikowała informację, że już w przyszłym tygodniu Firefox na Androidzie doczeka się „czegoś dużego”. Nie udostępniono żadnych szczegółów, najprawdopodobniej jednak przeglądarkę czeka spora aktualizacja.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie oszukujmy się, Firefox na Androidzie jest jedną z mniej popularnych przeglądarek. Pomimo sławy swojego starszego brata z pecetów, mobilna wersja ognistego lisa wciąż jest mniej znana niż Dolphin Browser, czy Opera. Najwidoczniej Mozilla, producent Firefoksa planuje coś z tym zrobić. W związku z tym opublikowano wpis na Twitterze zwracający uwagę na (cytat): „coś dużego”, co ma nadejść już w przyszłym tygodniu. Zapewne chodzi o dużą aktualizację przeglądarki, określoną jako szybka, bystra i bezpieczna. Póki co nie wiemy nic więcej, ale do sprawy z pewnością jeszcze wrócimy.

źródła: androidcentral.com, twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x