firefox_android

Mozilla na swoim Twitterze opublikowała informację, że już w przyszłym tygodniu Firefox na Androidzie doczeka się „czegoś dużego”. Nie udostępniono żadnych szczegółów, najprawdopodobniej jednak przeglądarkę czeka spora aktualizacja.

Nie oszukujmy się, Firefox na Androidzie jest jedną z mniej popularnych przeglądarek. Pomimo sławy swojego starszego brata z pecetów, mobilna wersja ognistego lisa wciąż jest mniej znana niż Dolphin Browser, czy Opera. Najwidoczniej Mozilla, producent Firefoksa planuje coś z tym zrobić. W związku z tym opublikowano wpis na Twitterze zwracający uwagę na (cytat): „coś dużego”, co ma nadejść już w przyszłym tygodniu. Zapewne chodzi o dużą aktualizację przeglądarki, określoną jako szybka, bystra i bezpieczna. Póki co nie wiemy nic więcej, ale do sprawy z pewnością jeszcze wrócimy.

źródła: androidcentral.com, twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.