samsung_logo_normal

Samsung udostępnił właśnie aplikację Easy Phone Sync, która umożliwia przeniesienie zawartości urządzeń Apple’a na smartfony i tablety z serii Galaxy. Dzięki temu Koreański producent być może przekona do siebie kolejnych użytkowników iOS.

Jak wiadomo, środowisko Apple’a jest dosyć hermetyczne i ciężko jest przenieść swoje dane z niego do smartfonów z innymi systemem. Samsung postanowił ułatwić życie użytkownikom planującym porzucić nadgryzione jabłko na rzecz Androida. Producent opublikował program Easy Phone Sync, który pozwala skopiować dane z iPhone’a oraz iPada i poprzez iTunes zapisać je na komputerze. Następnie można je zgrać na dowolny smartfon lub tablet z serii Galaxy. Wśród obsługiwanych danych są m.in. kontakty, wiadomości, zdjęcia, nagrania, oraz muzyka i podcasty.

Aplikacja dostępna jest za darmo. Co sądzicie o takim podejściu koreańskiego producenta, czy tego typu podbieranie użytkowników Apple może się powieść?

źródła: androidcentral.com, google play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.