ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC i inwazja na Android Market

Autor: Karol Berger Kategoria: Aplikacje
Niedawno mogliśmy znaleźć w Android Marker, trzy w pełni nie działające widgety, zaś dzisiaj naszym oczom ukazały się nowe, darmowe, i całkiem ciekawe cztery nowe widgety od HTC. Oto one:
  • Dice : Jest to tzw. ,,nudo zabijacz” ciekawy w swej prostocie widget, za którego pomocą możemy zastąpić tradycyjną i jakże zacofaną kostkę do gry. Wystarczy kliknąć ikonkę kostki i zatrząść telefonem a naszym oczom ukaże się wylosowana szczęśliwa liczba.

  • Today in history: Jak dla mnie widget marzenie, jest to narzędzie które ukazuje nam wydarzenia związane z danym dniem, dane pobiera z Wikipedii a informuje nas o tym, kto ze znanych osób w dniu dzisiejszym urodził się, kto umarł informuje nas nawet o rocznicach i ważnych wydarzeniach.

  • Tip calculator: Kto jest barmanem musi mieć go w swoim telefonie! Do obsługi tej aplikacji będziesz potrzebował dwóch rzeczy. Pierwsza z nich to kwota napiwku którą sobie ustaliłeś, druga zaś to liczba osób w lokalu, wystarczy kliknąć jeden przycisk a widget obliczy Ci ile pieniążków zarobisz z napiwków i ot cała filozofia! A czy kupisz sobie Porsche to już zależy od twoich kryteriów.

  • Battery : Jak sama nazwa wskazuje będzie to ,,coś” związane z baterią, to ,,coś” to wspaniały jak dla mnie widget pokazujący poziom naładowania baterii, jej temperaturę, typ a nawet stan jej zdrowia ! Nic tylko pobierać.

Jest tylko jedno ,,ale” jeśli chcesz się stać szczęśliwym posiadaczem tychże widgetów musisz mieć telefon HTC Hero lub Eris gdyż tylko one wykorzystują HTC Sense co jest podstawą ich działania. Liczmy na więcej widgetów ze strony HTC i dziękujemy za już zaistniałe.

 

P.S: Te widgety znajdują się w androidowym menu widgetów w zakładce HTC Widgets.

 

Sprawdź najnowsze wpisy