ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja Swype beta już do pobrania

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Aplikacje

Swype-3.0-540x301.png3Swype to klawiatura, która zyskała sobie szerokie grono użytkowników ze względu na swoją intuicyjność i unikalność. Przy jej użyciu można wprowadzać tekst w klasyczny sposób, lecz również przez przeciąganie palcem pomiędzy poszczególnymi literami wyrazu. Metoda ta wymaga odrobiny praktyki, lecz ci, którzy ją opanowali twierdzą, że nia ma szybszego sposobu pisania na Androidzie.

W ostatnich dniach ukazała się aktualizacja Swype w wersji beta, która wnosi kilka interesujących zmian. Jedną z nich jest możliwość spersonalizowania słownika w taki sposób, że aplikacja zeskanuje nasze wiadomości i emaile i dostosuje się do naszego stylu pisania. Opcja ta była do tej pory kojarzona z jednym z konkurentów Swype – SwiftKey.

Oprócz tego użytkownik otrzymuje też możliwość synchronizacji swojego słownika pomiędzy kilkoma urządzeniami. Od teraz do wyboru w Swype jest aż ponad 55 różnych języków.

Zachęcamy do pobrania nowego Swype stąd. Jaka jest Wasza ulubiona androidowa klawiatura? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: androidcentral.com 

Sprawdź najnowsze wpisy