ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do tworzenia grafik

Jesteś kreatywny i chcesz się rozwijać? Te aplikacje do tworzenia grafik pomogą rozwinąć skrzydła!

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Ludzie mają różne umiejętności i cechy, które je warunkują. Jedną z nich jest właśnie kreatywność. Wbrew temu, co wiele osób powszechnie myśli, nie jet ona potrzeba tylko i wyłącznie dla artystów. Kreatywne myślenie jest zalecane w przypadku większości zawodów umysłowych, a można być w tym coraz lepszym między innymi ze względu właśnie na odpowiednie ćwiczenia. Swoją kreatywność możesz ćwiczyć przykładowo na swoim smartfonie. Jak? Wystarczą odpowiednie aplikacje do tworzenia grafik. To właśnie za ich pośrednictwem zaczniesz tworzyć i rozwijać swoją kreatywność, która na pewno niejednokrotnie przyda się w życiu codziennym oraz pracy. 

Spark Post: Graphic Design

To profesjonalne narzędzie ze stajni Adobe. Znajdziesz tutaj 50 000 przygotowanych wzorów, które mogą być ciekawą inspiracją na początek — kiedy nie masz jeszcze wyuczonych pewnych schematów. Tutaj możesz przygotować również animowane posty, które na pewno zdecydowanie bardziej przyciągną uwagę Twoich odbiorców. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Dodatkowo można bawić się tekstem i jego modyfikacjami. Odpowiednio zadbasz o rozmiar grafiki — przede wszystkim z uwzględnieniem wymagań poszczególnych serwisów społecznościowych. Nie potrzebujesz wielkiej wiedzy oraz doświadczenia na sam start. Spark Post poprowadzi Cię i przygotuje do przygotowywania ciekawych grafik, które będą przyciągały wzrok. 

Pobierz Spark Post: Graphic Design z Google Play! 

Zobacz także: Narzędzia dla youtubera, z którymi będzie łatwiej budować kanał na początku

Desygner: Twórz i edytuj grafikę za darmo

To kolejne ciekawe narzędzie, które zachęca do użycia przede wszystkim swoim nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna. Wszystko, czego potrzebujesz do projektowania różnego rodzaju grafik, czeka na Ciebie właśnie w tym miejscu. Dlatego już Twoje pierwsze projekty na pewno będą wyglądać zjawiskowo! Grafikę możesz zapisać jako PDF, PNG lub JPG. W Desygnerze możesz samodzielnie ustawiać wymiary, które będą odpowiednie dla wskazanego serwisu, na którym chciałbyś opublikować swoje dzieło. 

Pobierz Desygner: Twórz i edytuj grafikę za darmo z Google Play! 

Zobacz także: Najlepsza, prawie darmowa alternatywa dla Photoshopa – poznajcie Affinity Photo

Crello – Kreator Projektów Grafik I Wideo, Relacji

To bardzo popularne rozwiązanie, które otwiera wiele możliwości. W tym miejscu możesz zajmować się zarówno edytowaniem zdjęć, jak i tworzeniem grafik. Dzięki Crello możesz w wydajny sposób połączyć swoją pracę na smartfonie z komputerem — za pośrednictwem aplikacji webowej. Dzięki temu możesz nadganiać swoje projekty w podróży na smartfonie, a kiedy jesteś już w swoim domu, wtedy wygodnie usiąść z komputerem. 

Pobierz Crello – Kreator Projektów Grafik I Wideo, Relacji z Google Play! 

Zobacz także: Daleko do biura? Aplikacje do skanowania pomogą Ci o nim zapomnieć

Kriadl: Make Flyers, Poster, Logo, Graphic Design

To propozycja, która jest bardzo podobna do powyższych. Tak samo może pochwalić się intuicyjnym interfejsem. Dzięki temu obsługa i użytkowanie staje się znacznie łatwiejsza. Swoje pierwsze grafiki jesteś w stanie zrobić zaraz po instalacji. W aplikacji znajdziesz wiele ciekawych propozycji narzędzi, które ułatwią tworzenie pod konkretne medium społecznościowe. Jeśli czujesz się zagubiony w tematyce projektowania na samym początku, wówczas zawsze możesz wybrać gotowe wzory, które nieco ułatwią rozplanowanie całej grafiki. 

Pobierz Kriadl: Make Flyers, Poster, Logo, Graphic Design z Google Play! 

Zobacz także: Narzędzie Adobe pomoże Ci rozpoznać, czy osoba została upiększona w Photoshop

Aplikacje do tworzenia grafik pozwalają ćwiczyć swoją kreatywność. Ta umiejętność na pewno przyda się w życiu codziennym — a dla niektórych może w zawodowym. Wystarczy jedynie zainstalować aplikacje do tworzenia grafik i korzystać z ich możliwości. Projektując swoje grafiki, na pewno będziesz w stanie rozwinąć przy tym swoją wyobraźnię. Propozycje są bardzo różne, ale znajdziesz wśród aplikacji tą odpowiednią dla siebie. Większość z nich jest zaprojektowana w ten sposób, aby z ich obsługą poradziła sobie również osoba, która nie ma zielonego pojęcia na temat grafiki. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Robert Armstrong z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy