ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do jogi

Jak znaleźć spokój? Aplikacje do jogi sprawią, że zapomnisz o zmartwieniach!

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Znalezienie spokoju w ciągu dnia czasami potrafi graniczyć wręcz z niemożliwym. Jednak nie musisz się tym wcale przejmować, ponieważ są na to sposoby. Najłatwiejszą drogą jest ta przez Twój telefon. To właśnie tam znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci znaleźć sposób na uspokojenie się i medytację. Wiele osób zachwala sobie jogę. Może tutaj musisz poszukać odpoczynku? Nic nie wiesz na ten temat? Aplikacje do jogi pozwolą Ci bez większej wiedzy spróbować swoich sił w tej tematyce. Nie musisz oglądać godzinnych filmów na YouTube oraz czytać przydługawych artykułów. Wystarczy jedna i porządna aplikacja, która wszystko pokaże i wyjaśni. Jakie aplikacje do jogi są warte uwagi? 

Joga dla Początkujących — Ćwiczenia Joga w Domu

W aplikacji joga została rozpisana na 30 dni. Znajdziesz tutaj wszystkie układy dla początkujących. Dzięki temu będziesz w stanie delikatnie wejść do świata jogi. Bardzo często biorąc na początku zbyt trudny materiał na siebie, dochodzi do sytuacji szybkiego zrażenia. Dzięki aplikacji Joga dla początkujących nie musisz przejmować się takimi przypadkami. Wszystko jest dla Ciebie już przygotowane. Aplikacja sama w sobie jest bardzo prosta w użytkowaniu. Wszystko jest intuicyjne i bezproblemowe. Po prostu — instalujesz i działasz bez zbędnych pytań. Znajdziesz tutaj różne poziomy oraz zakresy ćwiczeń. Dzięki temu dokładnie dopasujesz ćwiczenia do siebie. 

Pobierz Joga dla Początkujących- Ćwiczenia Joga w Domu z Google Play! 

Zobacz także: Elastyczny OLED przyklejany na skórę – Samsung zmieni rynek opasek sportowych

Fitify Yoga

To ciekawa propozycja w języku angielskim. Ma minimalistyczny wygląd, dlatego na pewno połapiesz się w interfejsie oraz obsłudze już od pierwszych chwil. Znajdziesz w niej grafiki, które dokładnie pokazują pozycje do wykonania. Aplikacja pokazuje informację na temat czasu ćwiczeń oraz tego, jak dużo kalorii na nim spalasz. Jest to propozycja zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Wybór należy do Ciebie. Dlatego to aplikacja, która na pewno sprawdzi się również na dłuższą metę. Ćwiczenia są pokazane w taki sposób, aby można było za nimi łatwo podążać. 

Pobierz Fitify Yoga z Google Play! 

Zobacz także: Microsoft i Adidas połączyły siły, aby dać nam… gamingowe buty sportowe

Naucz się jogi: proste lekcje jogi

Jeśli chcesz nauczyć się jogi od podszewki, wówczas warto mieć na uwadze przede wszystkim aplikację Naucz się jogi. Ma oa bardzo prosty rozkład tematyczny, który pozwala na wybór poszczególnych zagadnień, które najbardziej Cię interesują. Znajdziesz tutaj między innymi jogę na kręgosłup, medytację, relaksację, warianty dla początkujących oraz wiele innych. Aplikacja jest bardzo prosta. Ma bardzo intuicyjny interfejs. Dlatego instalujesz i działasz. 

Pobierz Naucz się jogi: proste lekcje jogi z Google Play!

Zobacz także: Premiera realme Band 2 – nowa opaska sportowa z większym wyświetlaczem

Joga dla początkujących

Aplikacja jest bardzo prosta. Dlaczego zasługuje na Twoją uwagę? Między innymi dlatego, że posiada bardzo dokładne grafiki, które na pewno mogą docenić zwłaszcza osoby początkujące. Dzięki temu dokładnie zobaczysz, jak należy wykonać konkretną pozycję i nie będziesz musiał zmagać się z wątpliwościami, czy aby na pewno dobrze to robisz. Wszystko widać na grafikach i niczego nie trzeba się domyślać. Dlatego jest to świetny wybór na początek. Nie znajdziesz tutaj żadnych zaawansowanych opcji. Skupiasz się jedynie na wykonywaniu ćwiczeń – a chyba to jest najważniesze? 

Pobierz Joga dla początkujących z Google Play! 

Aplikacje do jogi pozwalają bez większego wysiłku, postawić ten pierwszy krok, który przecież jest tak trudny. Dlatego warto skorzystać z tej możliwości, jaką daje właśnie technologia. Dzięki temu instalujesz aplikację i od razu podejmujesz działanie w tym kierunku. Większość z nich podąża z duchem czasu, dlatego nie zastaniesz w nich przestarzałych interfejsów. Dlatego ich obsługa na pewno nie sprawi Ci żadnych problemów. Wszystko jest intuicyjne. Nie musisz przejmować się żadnymi komplikacjami. Poszczególne aplikacje posiadają warianty dla początkujących, co pomaga w stawianiu pierwszych kroków. 

Źródło obrazka wyróźniającego: Obraz Shahariar Lenin z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy