google-maps-navigation-t-mobile-g1-400x300

Nie tak dawno pisaliśmy w artykule o możliwości wgrania Google Maps Navigation, dzięki złamaniu zabezpieczeń przez chłopaków z XDA. Jednakże ostatnie tygodnie wykazały, że wielki brat google czuwa i postanowił zablokować możliwość korzystania osobom spoza terenu Stanów Zjednoczonych z jego najnowszego dzieła.
Niestety obejście blokady jest niemożliwe, gdyż działa ono na zasadzie sprawdzenia skąd pochodzi żadanie –  jeżeli trasa nie znajduje się na terenie USA, aplikacja jest automatycznie blokowana.
Nie zostaje nam nic wiecej jak czekać na wydanie orginalnej wersji dedykowanej dla klientów z Europy, co jednak nie jest w najbliższych planach firmy Google.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Paweł Bis