Carmageddon na Androida już wkrótce

Aplikacje

carmageddon-2
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier wyścigowych – Carmageddon – już w te wakacje ma trafić na urządzenia z Androidem oraz iOS. Co ciekawe, przez pierwsze 24 godziny tytuł ten będzie dostępny zupełnie za darmo, co ma być wyrazem podziękowania za pomoc w zbieraniu funduszy na rozwój Carmageddon: Reincarnation.

Carmageddon to kolejny klasyk, który zostaje przeportowany na urządzenia mobilne i jest niemal pewne, że wielu użytkowników sięgnie po niego chociażby po to, by przypomnieć sobie lata młodości. Na podstawie opublikowanego zwiastuna możemy stwierdzić, że w porównaniu z dostępnymi aktualnie tytułami grafika nie powala na kolana. Musimy jednak pamiętać, że w grach tego typu znacznie istotniejszym elementem jest oferowana grywalność i nie możemy się doczekać, by sprawdzić jej poziom w mobilnym Carmageddonie. Wygląda na to, że twórcom udało się sprawnie rozwiązać kwestię sterowania, która często bywa kłopotliwa w przypadku gier przenoszonych z innych platform. Użytkownik będzie miał możliwość wyboru spośród kilku rodzajów kontroli pojazdu, wykorzystujących zarówno przyciski ekranowe, jak i wbudowane czujniki ruchu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

{youtube}jKjEfS0IRT8{/youtube} 

Jak sądzicie, czy mobilny Carmageddon ma szansę odnieść sukces? Jaki inny klasyk chcielibyście zobaczyć przeportowany na Wasze smartfony i tablety?

źródło: ubergizmo.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x