carmageddon-2
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier wyścigowych – Carmageddon – już w te wakacje ma trafić na urządzenia z Androidem oraz iOS. Co ciekawe, przez pierwsze 24 godziny tytuł ten będzie dostępny zupełnie za darmo, co ma być wyrazem podziękowania za pomoc w zbieraniu funduszy na rozwój Carmageddon: Reincarnation.

Carmageddon to kolejny klasyk, który zostaje przeportowany na urządzenia mobilne i jest niemal pewne, że wielu użytkowników sięgnie po niego chociażby po to, by przypomnieć sobie lata młodości. Na podstawie opublikowanego zwiastuna możemy stwierdzić, że w porównaniu z dostępnymi aktualnie tytułami grafika nie powala na kolana. Musimy jednak pamiętać, że w grach tego typu znacznie istotniejszym elementem jest oferowana grywalność i nie możemy się doczekać, by sprawdzić jej poziom w mobilnym Carmageddonie. Wygląda na to, że twórcom udało się sprawnie rozwiązać kwestię sterowania, która często bywa kłopotliwa w przypadku gier przenoszonych z innych platform. Użytkownik będzie miał możliwość wyboru spośród kilku rodzajów kontroli pojazdu, wykorzystujących zarówno przyciski ekranowe, jak i wbudowane czujniki ruchu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

{youtube}jKjEfS0IRT8{/youtube} 

Jak sądzicie, czy mobilny Carmageddon ma szansę odnieść sukces? Jaki inny klasyk chcielibyście zobaczyć przeportowany na Wasze smartfony i tablety?

źródło: ubergizmo.com 
Piotr Andrzejewski