ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gry dla dwóch osób

Te gry dla dwóch osób na smartfona pozwolą urozmaicić wspólny czas

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Gry są świetną rozrywką, ale można z nich wyciągać jeszcze więcej wtedy, kiedy można rozłożyć rozgrywkę na dwie osoby — a może i nawet więcej. Pozwala na dzielenie się radością z innymi. To świetna okazja na różne sytuacje. Świetnie sprawdzi się wtedy, kiedy nie masz możliwości spotkać się z kolegą lub koleżanką. Jednak jest wiele również takich propozycji, które pozwolą Wam grać na jednym urządzeniu, ale w dwie osoby. Pomysłów jest bardzo dużo w zależności, czego konkretnie szukasz. Jedno jest pewne — gry dla dwóch osób na smartfona to gwarantowana rozrywka dla wszystkich. 

Brawl Stars — rozrywka dla dwóch, a nawet więcej osób

Jedna z najbardziej znanych gier dla więcej niż jednej osoby. W celu dołączenia do rozgrywki należy wybrać postać. Co pewien czas będziesz zdobywać kolejnych ciekawych bohaterów, których możesz wykorzystać w kolejnych pojedynkach. Gra jest urozmaicona o różne platformy, na których odbywają się pojedynki pomiędzy zespołami. Brawl Stars gwarantuje rozrywkę na bardzo długo. Znajdziesz tutaj czat. Dzięki temu możesz rozmawiać ze swoimi kolegami i koleżankami bezpośrednio z poziomu aplikacji, co potrafi być bardzo wygodne. Warto wspomnieć o tym, że popularność Brawl Stars rośnie przez cały czas, a co za tym idzie, pojawiają się w niej kolejnej rozszerzenia takie jak formy pojedynków, nowe postacie do zdobycia i wiele innych. 

Pobierz Brawl Stars z Google Play!

Zobacz także: Apple kontra Epic Games – firma z Cupertino wygrywa w sądzie

Glow Hockey — zabawa dla dwojga na jednym urządzaniu

To bardzo znana gra, o której bardzo często się zapomina. Polubisz ją od razu, ponieważ jest bardzo prosta. Instalujesz i grasz. Nie musisz zapoznawać się z żadnymi zasadami. Wszystko bazuje na prostym schemacie — bramki są dwie, krążek jeden. Jeśli chcesz wygrać, musisz odpowiednio przewidywać ruchy przeciwnika i odpowiednio reagować na jego odbicia. Dodatkowo grając twarzą w twarz, zapewniacie sobie jeszcze większe wrażenia i emocje. 

Pobierz Glow Hockey z Google Play! 

Zobacz także: Darmowe gry na PC – kilka świetnych tytułów, które umilą czas

DUAL! – gra na dwa telefony, ale obok siebie!

To bardzo ciekawa propozycja. Jeśli chcesz grać w Dual!, wówczas musicie być stosunkowo blisko siebie, ponieważ do prowadzenia rozgrywki potrzebujesz mieć połączenie Bluetooth. W ten sposób oba telefony mogą się ze sobą połączyć i generować wspólny obraz. Trzeba bardzo uważać, ponieważ gra potrafi naprawdę wciągać, ale czego się nie robi w tak dobrym towarzystwie. To również ciekawe doświadczenie dla tych osób, które nie miały do czynienia z takim rodzajem rozrywki na dwa telefony. Pomimo tego, że rynek gier mobilnych idzie do przodu w szybkim tempie, dla wielu osób nadal może być to obca forma. 

Pobierz DUAL! z Google Play! 

Zobacz także: 15-latek trafił do szpitala z powodu uzależnienia od gry komputerowej

League of Legends: Wild Rift — konkurencyjna propozycja dla Brawl Stars

To zawodnik, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Logika gry jest taka sama jak w przypadku Brawl Stars. Oczywiście LOL cieszy się zdecydowanie większą popularnością, ponieważ większość graczy miała styczność z tytułem już na komputerze. Na smartfonie wszystko wygląda bardzo podobnie. Dużym plusem tego jest możliwość zagrania, kiedy tylko chcesz bez potrzeby tachania ze sobą laptopa. Dogadaj się ze swoimi znajomymi z różnych stron świata i graj online. Możliwe, że spotkania w grze nie będą tak emocjonujące, jak na żywo, ale zawsze jest to pewien sposób “meetingu”. Do wyboru masz wiele klas postaci, co zapewni długą rozrywkę. 

Pobierz League of Legends: Wild Rift z Google Play! 

Zobacz także: Gry komputerowe i bomba atomowa mają ze sobą więcej wspólnego, niż można by przypuszczać

 Gry dla dwóch osób na smartfona to idealne rozwiązanie, kiedy nie chcesz być samolubną osobą, która gra w towarzystwie. To również świetny pomysł w sytuacjach, gdy nie masz możliwość spotkać się z koleżanką lub kolegą, a bardzo chciałbyś spędzić z nimi czas. Wtedy wchodzicie do gry razem i problem z głowy. Rozwiązania Twoich problemów są w Twoim smartfonie — wystarczy je jedynie włączyć.

Zobacz także: Obraz natureaddict z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy