ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do nauki tańca

Chcesz być królem parkietu? Aplikacje do nauki tańca pokażą jak nim zostać

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Czasami dopada Cię ochota na naukę tańca? Zapewne pierwsza myśl to szkoła. Nie jest to oczywiście zły pomysł, ale pamiętaj, że zawsze można więcej. Jeśli szukasz kolejnych ćwiczeń i możliwości rozwoju, znajdziesz je między innymi w nowoczesnych rozwiązaniach. Aplikacje do nauki tańca pomogą spożytkować każdą wolną chwilę na dodatkową naukę. Dzięki temu nauczysz się znacznie więcej w krótszym czasie. Zazwyczaj usługi zawierają profesjonalnie przygotowane treści, dlatego nie musisz obawiać się, że przyswojona wiedza będzie niepoprawna. Niejedna osoba będzie wątpiła w sens takich aplikacji do nauki tańca, bo “przecież jest YouTube”. Poniekąd może i prawda, ale jednak nie do końca. Na stronie internetowej, gdzie jest ogromna różnorodność materiałów, pojawia się pokusa oglądania nie tego, co trzeba. W dedykowanej aplikacji do nauki tańca nie ma takiego wyboru — to bardzo duża zaleta takich rozwiązań. 

STEEZY — Learn How To Dance — profesjonalizm przede wszystkim

To największa propozycja na rynku aplikacji do nauki tańca. Jest bardzo skrupulatnie i dokładnie przemyślana. Steezy jest również bardzo rozbudowana pod względem dostępności różnych gatunków tańca — tych jest tutaj od groma. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich początkujących. Bardzo często takie osoby nie są jeszcze do końca określone, w jakim stylu chciałby się najbardziej rozwijać. Mając tak pokaźną bazę danych na pewno uda Ci się odnaleźć swoją ścieżkę rozwoju. Aplikacja sama w sobie charakteryzuje się ciekawym designem. Wygląda bardzo profesjonalnie i na pewno niejedną osobę zachęciła już do nauki. W Steezy masz możliwość nauki z najlepszymi choreografami z całego świata. 

Pobierz STEEZY — Learn How To Dance z Google Play! 

Zobacz także: Rider RS Sport, czyli nowa wyczynowa hulajnoga elektryczna już dostępna

Ballet Workout — Ballet and Stretching — bo balet to ciągłe doskonalenie się

W aplikacji znajdziesz nie tylko różne figury taneczne, ale również rozpiskę diet. Dla tancerza jedzenie odgrywa tak samo ważną rolę co dla sportowca. Dzięki Ballet Workout nie musisz szukać po różnych stronach internetowych przepisów oraz wskazówek jak jeść. Wszystko masz w jednej aplikacji. Propozycja charakteryzuje się bardzo prostym designem. Nie ma tutaj żadnych zbędnych funkcji. Dzięki temu skupisz się po prostu na tańcu. Nie spotkasz się z żadnymi rozpraszaczami. W Ballet Workout masz możliwość ustawienia przypomnień, aby nie zapomnieć o trenowaniu! 

Pobierz Ballet Workout — Ballet and Stretching z Google Play! 

Trening hip-hopowy – prosta aplikacji do nauki tańca

Aplikacja, która jest przeznaczona dla zdecydowanie węższej grupy niż Steezy. Użytkownicy mają możliwość korzystania z zasobów dotyczących hip – hopu. Aplikacja jest bardzo prosta. Pokazuje wszystkie figury i choreografie bardzo dokładnie na wizualizacjach. Nie znajdziesz tutaj żadnych zbędnych opcji. Po prostu instalujesz i uczysz się tańczyć 

Pobierz Trening tańca hip hop – płonący gruby taniec z Google Play! 

Zobacz także: Xiaomi zachęca do sportu – wystartował ciekawy konkurs „zmuszający” do chodzenia

Ćwiczenia Taneczne w Domu

Nauka tańca to przede wszystkim ćwiczenia. Bez nich nie nauczysz się niczego. Jeśli to dla Ciebie problematyczna sytuacja, wówczas warto zainstalować aplikację Ćwiczenia Taneczne w Domu. Jej działanie jest bardzo proste. Znajdziesz tutaj treści, które pozwolą skupiać się na ćwiczeniach przygotowujących do tańca. Dostępne są zarówno warianty dla początkujących, jak i dla tych już nieco bardziej zaprawionych w tematykę. Dostępne są również gotowe choreografie. Na początku warto z nich skorzystać, bo w przyszłości na pewno będą dobrą bazą do układania swoich własnych. Wszystkie figury są pokazywane krok po kroku. 

Pobierz Ćwiczenia Taneczne w Domu z Google Play! 

Zobacz także: Pierwsza na świecie siłownia dla e-sportowców – takie rzeczy tylko w Japonii

Aplikacje do nauki tańca to bardzo duże korzyści. Dzięki nim w wolnym czasie możesz poznawać nowe i ciekawe układy taneczne, które mogą być dla Ciebie dużą inspiracją do tworzenia własnych. Aplikację masz zawsze przy sobie, dlatego każdą wolną chwilę możesz poświęcić właśnie na naukę. Wszystkie materiały są profesjonalne. Nie musisz obawiać się tego, że trafisz na aplikację “krzak”, który wprowadzi do Twojej głowy niepoprawne informacje. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz sobima z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy