Rockstar obniża cenę Grand Theft Auto 3 w Google Play

Grzegorz Kaczmarek Aplikacje 2012-05-24

Rockstar świętując Memorial Day (amerykańskie święto obchodzone w ostatni poniedziałek maja, upamiętniające zmarłych obywateli USA, służących krajowi w trakcie odbywania służby wojskowej) obniżył tytuł znany wszystkim fanom komputerowego „gejmingu”: GTA 3. Cena z dotychczasowego 4,99$ spadła do 0,99$ a akcja potrwa od dziś, do poniedziałku 28 maja. To bardzo ważna informacja dla zwolenników całej serii: 80% w dół to „na nasze” oszczędność rzędu około 14 złotych.

Szczerze powiedziawszy spędziłem na serii Grand Theft Auto kawał życia (co prawda w trójkę nie grałem za dużo, ale najpierw genialna dwójka, później Vice City i San Andreas) i właśnie skorzystałem z oferty. Sterowanie w wersji dla Androida jest całkiem wygodne, a ponadto obsługuje dodatkowe kontrolery.

Uważam za zdecydowanie dobry pomysł przenoszenie na urządzenia mobilne kultowe tytuły z komputerów stacjonarnych, o ile te nie tracą przy tym na grywalności. Z drugiej strony, łza się kręci w oku- kiedyś trzeba było mieć dobry sprzęt, by móc pograć w „GTA 3”. Dziś wystarczy smartfon, który po zakończonej sesji możemy schować do kieszeni…

Rockstar 26 kwietnia miał także zaprezentować androidową wersję  „Max Payne”, na którą z pewnością czeka wielu graczy. Póki co jednak premiera się opóźnia.

 

Źródło: Android and Me • kamcio4444

  Także nie mogę kupić na Galaxy S z ICS :/

 • cybershot

  Ciekawe dlaczego dla Polski cena wynosi 4,23 pln a dla innych krajów 3,43 pln?

 • takaszi

  No cóż X10 jednak wypada z obiegu, choć nadal działa.

 • erystr

  Zamiast obniżać cenę mogliby popracować nad optymalizacją GTA3 bo nawet na HTC Sensation się tnie w momentach akcji… Aha i niech zmienią nieco sterowanie bo celowanie w obecnej wersji to masakra… Sterowanie psuje przyjemność z grania…

 • jacko90

  Nie mogę kupić GTA na SGS z ICS.
  Dam sobie uciąć paznokcie, że na eSce z 2.3.5. mogłem kupić.

  Jak edytować builda?

 • cyceron

  No i GTA zakupione 😉 a tak czekałem na jakaś promocję ;p

  • jacko90

   Twoje czekanie zostało nagrodzone:
   [b]http://www.becausewemay.com/play.html[/b]

 • k4rl00s

  Eh kupiłem dzisiaj około 14:00 za ~7zł, a teraz ponad 3zł, jakoś przeboleję tę stratę ^^ W każdym razie z promocji też skorzystałem ; )

  PS
  [quote]nie tracą przy tym na [b]gry walności[/b].[/quote]

  • 5hamann

   Niestety takie uroki autokorekty- zwyczajnie nie zwróciłem uwagi, więc dzięki za poprawienie! 🙂

 • yurek

  „kiedyś trzeba było mieć dobry sprzęt, by móc pograć w „GTA 3”. Dziś wystarczy smartfon,”

  Nie smartfon, tylko najnowszy model smartfona, wydany w przeciągu kilku miesięcy o wartości pewnie i przewyższającej ten ‚dobry sprzęt z przed lat’. Na takim DHD nie pójdzie.