Szkoła to niestety nie wakacje — a na pewno fajnie jakby tak było. To czas wzmożonego wysiłku oraz organizacji. Czasami słabe stopnie w szkole wynikają nie z lenistwa, ale problemów z organizacją. Brzmi jakby o Tobie? Jeśli tak, to koniecznie musisz to zmienić. To nie jest nic trudnego. Wystarczy tak naprawdę jedynie wziąć się w garść i porządnie zapanować nad wszystkimi terminami, które prędzej, czy później zaczną Cię gonić. Jest na to sposób. Aplikacje planery szkolne 

School Planner – popularne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić 

Aplikacja powinna być znana dla osób, które orientują się w planerach i innych produktywnych propozycjach. School Planner ma bardzo nowoczesny wygląd. Jeśli jesteś fanem ciemnego motywu, możesz spać spokojnie, ponieważ znajdziesz go również tutaj. Aplikacja zawiera sekcje do dodawania zadań oraz kalendarza. Widżet przygotowany dla School Planner na pewno pomoże Ci pamiętać o istnieniu aplikacji w Twoim smartfonie. 

Pobierz School Planner z Google Play! 

Zobacz także: Liczba zgłoszeń do programu Zdalna Szkoła+ robi wrażenie

School planner Pro – Homework and Timetable

W School Planner Pro znajdziesz przede wszystkim dużo opcji personalizacji. Dlatego propozycja na pewno trafi do wszystkich tych osób, które będą chciały dostosować wygląd do swoich potrzeb. Podobnie jak w poprzedniej propozycji także w tym przypadku masz możliwość korzystania z taskera oraz kalendarza. Dzięki temu będziesz mógł zrezygnować z wszelkich papierowych zapisków, które będą się później walać po Twoim plecaku. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego bałaganu w swoim plecaku i na biurku. Masz problem z zaglądaniem do aplikacji? Ciągle o niej zapominasz. Ustaw sobie przypomnienia na najważniejsze wydarzenia. Teraz będzie już bardzo trudno zapomnieć o naglących terminach. 

Pobierz School planner Pro – Homework and Timetable z Google Play! 

Zobacz także: Szkoła zamknięta? Musisz zrobić jakiś projekt z teamem? Przyda Ci się tablica online do pisania!

Planner Pro – Personal Organizer

Propozycję na pewno docenią osoby, które są fanami minimalistycznego designu. W aplikacji znajdziesz bardzo podobny wygląd, co w przypadku tradycyjnego organizera. Poza tym znajdziesz tutaj wszystkie typowe elementy każdej aplikacji do organizowania roku szkolnego. Tasker pomoże wylistować wszystkie zadania, o któych musisz pamiętać. Jeśli masz terminy, które posiadają swoje terminy, możesz je umieścić w kalenarzu Planner Pro. Aplikacja jest bardzo prosto skonstruowana. Wystarczy jedynie zainstalować i działać. 

Pobierz Planner Pro – Personal Organizer z Google Play! 

Zobacz także: Nauka przed komputerem negatywnie wpływa na starszych uczniów

School Planner – Timetable

Kolejna aplikacja, którą pokochają miłośnicy ciemnego motywu. Można dodać, że jest to jedna z lepiej wyglądających propozycji w ciemnych barwach. Do swoich taskerów możesz dodawać tematy. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić sobie jeszcze większy porządek. Połapiesz się we wszystkich terminach, które dotyczą konkretnych przedmiotów. Jeśli zależy Ci na pewnych zajęciach bardziej, na pewno docenisz możliwość dodawania określonej tematyki. Wtedy będziesz mógł wybrać zadania, które są dla Ciebie ważniejsze – nadasz im w ten sposób priorytet. Poza samym trybem ciemnym znajdziesz tutaj także wiele innych motywów, z którymi jeszcze lepiej spersonalizujesz swój planer. 

Pobierz School Planner – Timetable z Google Play! 

Zobacz także: Szkoła w chmurze – platforma dla uczniów do nauki w domu

Aplikacje planery szkolne posiadają wiele ciekawych opcji, które na pewno będziesz w stanie odpowiednio wykorzystać do organizacji swojego roku szkolnego. W ten sposób na pewno nie zapomnisz o żadnym zadaniu domowym. Dzięki temu będziesz będziesz w stanie zapanować nad rozkładem nauki. Zaplanujesz, kiedy musisz uczyć się z jakiego przedmiotu by się ze wszystkim wyrobić. Aplikacje planery szkolne pozwolą być produktywnym w roku szkolnym i przyczynią się do wyrobienia dobrych praktyk, które zaowocują w życiu dorosłym – kiedy już takową placówkę ukończysz i przyjdzie czas na życie zawodowe. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Mizianitka z Pixabay