Aplikacje do rozszerzonej rzeczywistości sprawiają, że we wszystkim dookoła możesz odnaleźć zabawę. Rozwiązań jest już całkiem sporo i jest naprawdę w czym przebierać. Warto zgłębić ten temat i odnaleźć aplikacje do rozszerzonej rzeczywistości, które Cię zainteresują. Dzięki temu na pewno będziesz na czasie, ponieważ coraz częściej można spotkać aplikacje do rozszerzonej rzeczywistości w różnych branżach. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tymi usługami, nie musisz niczego się obawiać. Nie jest to żadna kosmiczna technologia, której nie byłbyś w stanie obsługiwać. Podejdź do tematu z entuzjazmem, a na pewno wszystko się spodoba. 

TeamViewer Pilot — zdalny mechanik pomoże w każdej sytuacji

Na pewno miałeś już niejedną taką sytuację, kiedy na trasie lub w domu doszło do wypadku, a jego skutkiem było uszkodzenie mechaniczne. Nie każdy ma doświadczenie oraz wiedzę w naprawianiu samochodu, sprzętów AGD lub innych. TeamViewer Pilot pozwala na, aby specjalista połączył się z laikiem i pomógł rozwiązać problem zdalnie. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, niż rozmowa wideo na popularnych komunikatorach. Z wykorzystaniem TeamViewer Pilot pojawiają się większe szanse na zdalne rozwiązanie problemu. 

Pobierz TeamViewer Pilot z Google Play! 

Zobacz także: Messenger na Oculusa – rozmawiaj ze znajomymi w VR

Lines of Play — zrób swój Domino Day

Aplikacja na pewno będzie ciekawą propozycją dla wszystkich fanów domino. Od momentu zainstalowania na smartfonie masz możliwość robienia układanek, gdzie tylko chcesz. Samo działanie aplikacji do rozszerzonej rzeczywistości jest banalnie prosta. Zaraz po zainstalowaniu na pewno będziesz w stanie poradzić sobie z jej obsługą. Zapewnia długie godziny świetnej zabawy. Dlaczego? Możesz z niej korzystać wszędzie, a co za tym idzie, każde miejsce stwarza nowe możliwości na wykonanie nowego i jeszcze lepszego układu domino. To zabawa, która spodoba się na pewno jednakowo młodym oraz starszym użytkownikom. To ciekawa propozycja na wspólne spędzenie wolnego czasu. 

Pobierz Lines of Play z Google Play! 

Zobacz także: Okulary Apple okazują się goglami VR – mają dbać o wysoki komfort użytkowania

Houzz – Home Design & Remodel — zaplanuj wystrój mieszkania i zobacz go na żywo

Aplikacja, która dla wielu osób na pewno do niedawna mogła być jedynie snem o przyszłości. Dzięki Houzz możesz zaprojektować swój dom i na bieżąco podglądać rozwiązania w rzeczywistości. Nie każdy posiada na tyle bujną wyobraźnię, aby wyobrażać sobie wszystko samodzielnie. Taka aplikacja może być również ciekawym dodatkiem do sklepów internetowych, kiedy wizualizacje produktów pozwolą mieć lepiej zwizualizowany produkt lub usługę na zdjęciu w witrynie internetowej. Już teraz coraz więcej stron korzysta z wirtualnego spaceru — szczególnie wykorzystywane w nieruchomościach. Rozszerzona rzeczywistość zmienia również oblicze branży meblarskiej i dekoracyjnej. 

Pobierz Houzz – Home Design & Remodel z Google Play! 

Zobacz także: Koniec VR z kartonu – Google zamyka projekt przynoszący wirtualną rzeczywistość dla kaźdego

ARCore Depth Lab — wspaniałe doświadczenia z rozszerzoną rzeczywistością

Aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości jest idealną propozycją dla osób, które do tej pory nie korzystały z podobnych możliwości. Aplikacja pozwala na wykrywanie kształtu oraz głębokości otoczenia. Dzięki temu w ekranie smartfona można obserwować różne ciekawe efekty. W ten sposób możesz zobaczyć światełka, rozpryśnięte farby, śnieg i wiele innych. Dodatkowo wiele efektów można modyfikować – przykładowo zmieniać ich wielkość. Aplikacja jest bardzo prosta. Nie znajdziesz tutaj żadnych skomplikowanych opcji. 

Pobierz ARCore Depth Lab z Google Play! 

Snapchat — tutaj również codziennie korzystasz z rozszerzonej rzeczywistości! 

Niewiele osób może ma świadomość, ale w tym miejscu także znajdziesz rozszerzoną rzeczywistość. Swoimi pomysłami na to, w jakim miejscu zastosować dany efekt, możesz dzielić się ze swoimi znajomymi wysyłając im snapka. To tylko kwestia czasu, kiedy media społecznościowe zaczną wykorzystywać rozszerzoną rzeczywistość na szerszą skalę.

Pobierz Snapchat z Google Play! 

Aplikacje do rozszerzonej rzeczywistości pozwolą skorzystać z wielu ciekawych możliwości. Są wykorzystywane w różnych celach. To usługi, które mogą być używane dla rozrywki, pomocy i nie tylko. Wprowadzanie usług w rozszerzonej rzeczywistości na szerszą skalę są jedynie kwestią czasu. Dlatego, jeśli zaczniesz z nich korzystać już teraz, wtedy znacznie lepiej odnajdziesz się za kilka lat. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz mohamed Hassan z Pixabay