Przed południem dzisiejszego dnia opublikowałem wiadomość o nowej grze planowanej przez Rovio. Jak się okazało nie musieliśmy długo czekać na dokładniejsze informacje związane z tym tematem.

Logo Rovio każdego dnia przez kilka sekund ogląda ogromna rzesza graczy na całym świecie za sprawą Angry Birds. Nie dziwi zatem fakt, że producent postanowił wyprodukować coś zupełnie nowego, co wniosłoby powiew świeżości do portfolio.

Nowy tytuł przygotowywany przez fiński koncern ma nosić nazwę Amazing Alex. Ma to być gra logiczna bazująca na znanym tytule Casey’s Contraptions. Aplikacja ma zadebiutować w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Gracze wcielą się w Alexa, który zajmuje się budowaniem i tworzeniem rozmaitych konstrukcji. Całość prawdopodobnie będzie wyglądać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=JlqNa9mEqNE

Jak Wam się podoba taka propozycja? Myślicie, że będzie równie popularna jak Angry Birds?

Źródło: vg247.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.