Miliard pobrań Angry Birds i zapowiedź nowej gry

Aplikacje

Pisząc na łamach android.com.pl o kolejnym rekordzie od razu można się domyślać, że wiąże się on z Rovio i wydawana przez nich grą – Angry Birds. Nie inaczej jest i tym razem.

Wczoraj producent poinformował, że wszystkie gry z serii zostały już pobrane 1 000 000 000 (miliard) razy! Wynik ten jest spektakularny, ponieważ żadna inna gra nie może się pochwalić podobnym rekordem. Wynik ten oczywiście jest sumą łączną dla wszystkich dostępnych platform (Android, iOS, Chrome, PSP, PC, Mac, Facebook i inne).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Rovio opublikowało również trailer (prezentujemy go poniżej), w którym dziękuje graczom za osiągnięcie takiego wyniku, jednak najciekawsze pojawia się na sam koniec, gdy pojawia się dzieciak, którego internauci rozpoznali, jako Casey’a z Casey’s Contraptions. Jest to gra logiczna dostępna na iOS. Prawdopodobnie fińska firma pomoże rozwinąć tę serię. Twórca gry (Noel Llopis) na Twitterze napisał:

„zanim pojawią się jakiekolwiek plotki, Rovio to prawdziwy dżentelmen. Zupełne przeciwieństwo Zynga. Nie bójcie się, wszystko jest w porządku„.

{youtube}tdTZOFeWiTI{/youtube}

Czyżby się szykował kolejny hit?

Źródło: Rovio


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x