Komiksy

Książki to nie wszystko? Aplikacje do czytania komiksów pozwolą być nowoczesnym czytelnikiem

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Aplikacje

Czytanie książek na telefonie nie jest niczym nowym. Dla wielu jest to budżetowe rozwiązanie. Smartfona ma każdy i jedynie, czego potrzeba to odpowiednia aplikacja, która pozwoli na odczytanie pliku. W przypadku komiksów jest tak samo. Chociaż obrazkowymi historiami interesuje się raczej mniejsza grupa niż książkami, to ich liczba wciąż rośnie. Aplikacje do czytania komiksów to rozwiązanie, które pozwoli czytać przygody ulubionych bohaterów. 

Comics — wszystko, co najlepsze od comiXology

To aplikacja, która pozwala na korzystanie z ogromnych zasobów komiksów, powieści graficznych oraz mangi. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem amerykańskich wydawnictw. czy japońskich, znajdziesz coś dla siebie. Comics umożliwia zakup komiksów w wersji elektronicznej. Od razu dodają się do biblioteki w aplikacji — od tej pory będziesz mieć swoje ulubione tytuł już zawsze przy sobie. Aplikacja do czytania komiksów zapewnia również dostęp do Smart Listy, którą na pewno docenisz wtedy, kiedy będziesz mieć więcej pozycji na swojej cyfrowej półce. ComiXology zapewnia także dostęp do członkostwa, które stanowi dostęp do określonych zasobów komiksów. 

Pobierz Comics z Google Play! 

Zobacz także: Mroczny zwiastun promuje komiks „Trzech Jokerów”, który już stał się hitem

Dark Horse Comics — aplikacja do czytania komiksów bez Wi-Fi

Propozycja powinna się spodobać szczególnie dla osób, które lubią bawić się różnymi opcjami. Dark Horse Comics zapewnia wiele ułatwień dzięki, którym będziesz w stanie znaleźć swój sposób czytania. Aplikacja na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym osobom, które nie zawsze są w zasięgu internetu. Komiksy mogą być pobierane do trybu offline. W Dark Horse Comics jest wiele różnych pakietów, które są bardzo opłacalne i pozwolą zaoszczędzić pieniądze na zakupie ulubionych tytułów. 

Pobierz Dark Horse Comics z Google Play!

Zobacz także: Seria komiksów Wiedźmin: Znikające wspomnienia wkrótce w sprzedaży

Marvel Unlimited — dla fanów superbohaterów też się coś znajdzie

Co jak co, ale Marvela nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Nawet jeśli nie czytasz komiksów, powinieneś kojarzyć takich bohaterów jak Spider-Man, Kapitan Ameryka, Iron Man i inni. Podobnie jak w sytuacji Dark Horse Comics tak samo tutaj jesteś w stanie pobrać komiks. Dzięki temu będziesz mógł czytać bez obaw o sytuację, kiedy dojdzie do braku Wi-Fi. Baza komiksów jest bardzo bogata i na pewno znajdziesz te tytuły, które będą dla Ciebie dużą rozrywką i inspiracją.  

Pobierz Marvel Unlimited z Google Play! 

Zobacz także: Netflix zrealizuje serial animowany na podstawie komiksu „Kajko i Kokosz”

Madefire Comics — aplikacja do czytania komiksów z pięknym designem 

Kolejna aplikacja do czytania komiksów, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo estetycznym wyglądem. Docenią ją zwłaszcza miłośnicy trybu ciemnego, ponieważ w Madefire Comics wygląda on naprawdę imponująco. Aplikacja posiada wbudowany sklep. To właśnie tam możesz nabywać nowe komiksy. Wszystko jest bardzo intuicyjne i nie trzeba poświęcać za dużo czasu, by nauczyć się poruszać po Madefire Comics. 

Pobierz Madefire Comics & Motion Books z Google Play! 

Astonishing Comic Reader — prostota jest zawsze dobra

To podstawowa aplikacja, która pozwala przede wszystkim czytać komiksy i otwierać różne rozszerzenia. Dla niektórych osób jest to zupełnie wystarczające. Jeśli nie potrzebujesz niczego poza zwykłym readerem, wówczas Astonishing jest strzałem w dziesiątkę. Nie znajdziesz tutaj żadnego sklepu oraz żadnych dodatkowych opcji. Po prostu zwykła aplikacja do czytania, która w zupełności wystarczy dla niewymagających czytelników. 

Pobierz Astonishing Comic Reader z Google Play! 

Aplikacje do czytania komiksów to rynek, który przez cały czas się rozwija. Ma on swoich zwolenników i zagorzałych fanów. Oczywiście klasycznego komiksu nie zastąpi nic. Jednak technologia w wielu sytuacjach okazuje się po prostu być praktycznym rozwiązaniem. Aplikacje do czytania komiksów świetnie sprawdzą się przykładowo w podróży, kiedy każdy oszczędności w bagażu są na wagę złota. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz StockSnap z Pixabay

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy