Ubrania

Aplikacje do kupowania i sprzedawania ubrań, które pomogą zadbać o porządek w szafie i portfelu

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Aplikacje

Zakupy w internecie nie są niczym nowym. To zwykła codzienność. Aplikacje do kupowania i sprzedawania ubrań pozwalają zadbać o Twoja szafę. W ten sposób będziesz mógł nabyć nowe elementy swojej garderoby oraz sprzedać to, co ewentualnie się Tobie nie spodobało i nigdzie tego nie ubierasz. Aplikacje do kupowania i sprzedawania ubrań pozwolą zadbać o odpowiedni obieg w Twojej szafie oraz w portfelu. 

Vestiaire Collective — luksusowe marki w jednej aplikacji 

Lubisz mieć markowe ubrania? Liczy się dla Ciebie produkt z górnej półki? Jeśli tak, wówczas jakościowe produkty znajdziesz w Vestiaire Collective. To miejsce, z którego również możesz korzystać za pośrednictwem aplikacji oraz strony internetowej. W większości przypadków są to oczywiście ubrania z drugiej ręki, jednak to nie oznacza, że muszą być zdewastowane. Bardzo często ich właściciele kupili je tylko i wyłącznie na jedną okazję. 

Pobierz Vestiaire Collective z Google Play! 

Vinted — popularne rozwiązanie dla lubiących ubranie i nie tylko 

To jedna z najbardziej znanych aplikacji, gdzie możesz tanio nabyć ubrania oraz je sprzedać. W zależności od tego, na jakim urządzeniu pracujesz, możesz korzystać z Vinted, ponieważ usługa posiada jednocześnie aplikację oraz stronę internetową. Strona jest przeznaczona do ubrań, akcesoriów oraz kosmetyków. Dlatego nie znajdziesz na niej żadnych innych przedmiotów, które mogą przeszkadzać Ci w poszukiwaniach i łowach. To dobra usługa dla osób lubiących konkrety. Szukasz ubrań, w takim razie wchodzisz tutaj i nie przeglądasz niczego innego poza nimi. Wiele zapewne doceni możliwość handlowania perfumami, które się nie spodobały. 

Pobierz Vinted z Google Play! 

Zobacz także: Vinted – Litwa ma swojego jednorożca

LESS_  – jeśli środowisko nie jest Ci obce 

Pomysł na aplikację zrodził się z idei recyklingu i potrzeby radzenia sobie z niepotrzebnymi rzeczami w szafie. Twórcy stawiają na bycie eko i ograniczanie ilości odpadów na planecie. Korzystając z aplikacji, możesz sprzedawać swoje przedmioty w ciągu kilku chwil oraz kupować od innych sprzedawców. Wzajemny kontakt ułatwia czat, dzięki czemu szybko ustalisz szczegóły transakcji. W LESS_ możesz także dodawać rzeczy do swojego profilu, dzięki czemu dasz sobie czas na przemyślenie czy daną rzecz ostatecznie sprzedać, czy może jednak nie. W aplikacji znajdziesz znacznie więcej niż same ubrania i nie musisz opłacać żadnych prowizji podczas sprzedaży.

Pobierz Less_ w Google Play! 

Zobacz także: 80% polskich internautów robi zakupy online, ale nie wszystko lubimy kupować w sieci

Wallapop — zobacz co możesz kupić po sąsiedzku 

Ideą Wallapop jest wspieranie lokalnych sprzedawców. To wirtualny rynek, na którym możemy zrobić zakupy od osób w pobliżu naszej lokalizacji. Jeśli nie znajdziesz nic w swoim mieście, aplikacja pozwoli na zakupy od osoby z innego miejsca. W wynikach wyszukiwania priorytetem są jednak oferty lokalne. Aplikacja pozwala również na kontaktowanie się ze sprzedawcami, co znacznie ułatwia zawieranie transakcji. W Wallapop poza ubraniami znajdziesz także samochody, telefony czy meble. Większość przedmiotów jest z drugiej ręki, gdyż ideą przyświecająca aplikacji jest rozważna konsumpcja. Tutaj również twórcy nie pobierają prowizji od sprzedawców.

Pobierz Wallapop z Google Play! 

Depop — tam kupisz ubrania od blogerek

Depop nie jest zwykłą platformą do sprzedaży. Twórcą przyświeca idea tworzenia modowej społeczności, dlatego znajdziesz tutaj typowe opcje społecznościowe — wysyłanie wiadomości czy kreowanie własnego wizerunku. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi inspiracjami i stylizacjami. Aplikacja słynie również z tego, że to właśnie tu znane blogerki wystawiają na sprzedaż swoje ubrania. Znajdziesz tu marki streetwear, produkty vintage czy wszystkie najnowsze trendy. W Polsce dostępna jest jedynie anglojęzyczna wersja aplikacji.

Pobierz Depop z Google Play! 

Zobacz także: Ubrania Cyberpunk 2077 w popularnej polskiej sieciówce – ceny nie są wysokie

Aplikacje do kupowania i sprzedawania ubrań pomogą Ci zadbać o Twoją szafę. Na rynku znajdziesz wiele różnych rozwiązań. Dzięki nim porządki w szafie nie będą uciążliwością. Łatwo kupisz to, czego potrzebujesz oraz pozbędziesz się wszystkich zalegających rzeczy. Co lepsze, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko załatwisz z miejsca. Wystarczy jedynie mieć dostęp do internetu. Możesz zajmować się zakupami, kiedy tylko będziesz chciała.

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Free-Photos z Pixabay

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy