Google Maps Navigation teraz także dla Android 1.6

Aplikacje

Prawie miesiąc temu pisaliśmy o nowym produkcie Google jakim jest Maps Navigation. Jego premiera zbiegła się z prezentacja Motoroli Milestone, która jako pierwsza posiada Androida w wersji 2.0. Jak wiemy do tej pory nawigacja od Google była oficjalnie dostępna jedynie dla użytkowników najnowszej wersji systemu zamieszkujących Stany Zjednoczone.
Google Maps Navigation uwolnił się nieco – można go instalować na wersji systemu Android 1.6. Wciąż pozostało jednak ograniczenie dotyczące miejsca zamieszkania. Aplikacja dostępna jest bowiem w Android Market tylko dla mieszkańców USA.
Po drodze program dostał jeszcze nową opcję. Teraz na mapę można nakładać warstwy POI taki jak np. Wikipedia. Oznacza to, że w przypadku Wikipedii znajdziemy na mapie linki do informacji o miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Póki co nie pozostaje nam nic innego jak wgranie jej nieoficjalnymi metodami:
http://android.com.pl/news/platforma/410-google-maps-navigation-ju-na-g1.html
Lub oczekiwanie, do momentu kiedy będzie dostępna także na starym kontynencie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x