Aplikacje do planowania lotu

Wakacje za granicą? Aplikacje do planowania lotu pozwolą wszystko zorganizować

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Aplikacje

Szykujesz się do lotu i chciałbyś złowić najlepszą okazję? Potrzebujesz mieć stały dostęp do usług lotniczych? Na pewno tak. W takim razie warto wybrać aplikacje do planowania lotu, które w tym pomogą. Dzięki temu na pewno uda się latać taniej i mieć wszystko pod kontrolą. Korzystając z aplikacji, jesteś w stanie załatwić większość spraw, jadąc tramwajem lub pociągiem. 

Ryanair – Najniższe ceny

To aplikacja znanej sieci lotniczej. Propozycja pozwala na bieżąco sprawdzać aktualne oferty przelotów. Ryanair pozwala również obserwować i śledzić ceny biletów. Dzięki temu możesz upolować ciekawe okazje, a w ten sposób zostawisz pieniądze na potrzebne wydatki przed lotem oraz na samym miejscu. Aplikaja pozwala również dokonać odprawy w ruchu, co pozwoli czasami uratować Twój odlot, kiedy czas nie jest po Twojej stronie. Dodatkowo możesz korzystać jeszcze z mobilnej karty pokładowej bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja daje możliwość wyboru opcji dla lotu. 

Pobierz Ryanair z Google Play! 

LOT — bilety lotnicze, odprawa — możliwość zarządzania i planowania przelotów

W przypadku swojej aplikacji lot oferuje przede wszystkim możliwość przeglądania i śledzenia cen przelotów. W ten sposób możesz upolować prawdziwą okazję, która sprawi,  że zaoszczędzisz czasami niemałe pieniądze. Za pośrednictwem aplikacji LOT możesz dokonać odprawy online – w ten sposób zrobisz to szybko i wygodnie. Posiadając aplikację będziesz także otrzymywać powiadomienia na temat promocji. Masz możliwość również sprawdzenia rezerwacji i wielu innych niezbędnych informacji. 

Pobierz LOT – bilety lotnicze, odprawa z Google Play!

Zobacz także: Starlink na niebie – Internet od Muska trafi do samolotów pasażerskich

Wizz Air — różowe linie lotnicze

To kolejna opcja podobna do poprzednika. W tym miejscu także możesz sprawdzić rozkład lotów i wybrać najlepsze połączenie dla siebie i swoich bliskich. Wszystko jest ładnie rozpisane na osi czasu. Dowiesz się z niej miedzy innymi, kiedy jest odlot oraz kiedy powinieneś pojawić się na pokładzie. Znajdziesz tam informacje o czasie oczekowania na bagaż oraz wiele innych cennych wiadomości. W aplikacji znajdziesz również kartę pokładową – dzięki temu skończysz z papierkami w kieszeni. W ten sposób unikniesz sytuacji, kiedy dochodzi do zgubienia biletu.Zarządzanie rezerwacją z poziomu aplikacji jest bardzo łatwe. 

Pobierz Wizz Air z Google Play! 

Opodo: Rezerwuj tanie loty i oferty podróży

Aplikacja podobna do przedstawionych poprzednio, jednak z pewnymi nowościami.  Oczywiście korzystając z Opodo – tak samo jak z każdej innej w tym artykule – możesz dokonywać odpraw online. Tutaj wyszukasz także loty, które będziesz mógł zabookować z poziomu aplikacji. Na specjalnej osi czasu możesz śledzić czas podróży i poszczególne etapy takie jak wylot, przylot i czas odbioru bagaży. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące podróży będą przez cały czas pod ręką- nawet przy wyłączonym internecie. Szukasz hotelu i chcesz wypożyczyć auto? To również załatwisz w Opodo. 

Pobierz Opodo: Rezerwuj tanie loty i oferty podróży z Google Play!

Zobacz także: Samoloty kosmiczne mają być podstawą błyskawicznego transportu na Ziemi

Tanie loty I hotele – momondo

To jedno miejsce, w którym załatwisz sprawy dotyczące zakwaterowania w hotelu oraz przelotu. Ciekawym dodatkiem jest kalendarz cenowy. Dzięki temu widzisz jak ceny zmieniają się w poszczególnych terminach. Funkcja pomoże zaplanować urlop w dobrym momencie pod względem cenowym. Dzięki temu Twoje wakacje będą zdecydowanie tańsze. Czasami różnice robi nie tyle inny miesiąc, co tydzień. W większości sytuacji wystarczy przełożyć urlop o tydzień lub dwa na inny termin. 

Pobierz Tanie loty I hotele – momondo z Google Play! 

Aplikacje do planowania lotu to prawdziwe ułatwienie dla osób, które często podróżują samolotem. W ten sposób uda się zaoszczędzić całkiem sporo. Dzięki aplikacjom jesteś w stanie na bieżąco śledzić oferty przelotów oraz planować swoje podróże. Pozwolą Ci również pozbyć się papierowych kart pokładowych. Nigdy jej nie zgubisz i będziesz mieć zawsze przy sobie. Poza tym dowiesz się także o tym jak długo będziesz czekać na swój bagaż.

Zdjęcie główne: Obraz Jan Vašek z Pixabay

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy