Google Chrome beta dla Androida zaktualizowany

Aplikacje

Chrome-Android
Użytkownicy systemu Android mają dostęp do wyjątkowo szerokiej oferty przeglądarek internetowych. Mimo to, jedną z aplikacji, która wzbudza największe zainteresowanie jest Chrome. Google poinformowało o aktualizacji tej przeglądarki dla systemu Android 4.0 ICS.

Chrome dla systemu Android dostępny jest już od kilku miesięcy, ciesząc się stale rosnącym zainteresowaniem. Ostatnia aktualizacja tej przeglądarki wniosła wiele oczekiwanych udogodnień, w tym obsługę 31 nowych języków – naturalnie na liście znajduje się również język polski.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ostatnie wydanie testowe tej aplikacji oparte jest na Chrome w wersji 18.0.1025.133, uwzględniając wszystkie poprawki związane z szybkością działania i stabilnością. Od teraz Chrome pozwala na pobieranie plików bezpośrednio na urządzenie z systemem Android. Na uwagę zasługuje również możliwość ustawienia żądania ładowania „desktopowej” wersji strony internetowej zamiast mobilnej.

Pojawiła się także opcja umożliwiająca dodawanie zakładek jako skróty na stronie domowej przeglądarki, dzięki czemu możliwy jest szybszy dostęp do wybranych serwisów internetowych. Niektórych może zainteresować możliwość zmiany elementu User-Agent.

Najnowsza wersja Chrome Beta dostępna jest w ramach Gogole Play. Aby skorzystać z tej przeglądarki niezbędne jest posiadanie urządzenia z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x