Chrome-Android
Użytkownicy systemu Android mają dostęp do wyjątkowo szerokiej oferty przeglądarek internetowych. Mimo to, jedną z aplikacji, która wzbudza największe zainteresowanie jest Chrome. Google poinformowało o aktualizacji tej przeglądarki dla systemu Android 4.0 ICS.

Chrome dla systemu Android dostępny jest już od kilku miesięcy, ciesząc się stale rosnącym zainteresowaniem. Ostatnia aktualizacja tej przeglądarki wniosła wiele oczekiwanych udogodnień, w tym obsługę 31 nowych języków – naturalnie na liście znajduje się również język polski.

Ostatnie wydanie testowe tej aplikacji oparte jest na Chrome w wersji 18.0.1025.133, uwzględniając wszystkie poprawki związane z szybkością działania i stabilnością. Od teraz Chrome pozwala na pobieranie plików bezpośrednio na urządzenie z systemem Android. Na uwagę zasługuje również możliwość ustawienia żądania ładowania „desktopowej” wersji strony internetowej zamiast mobilnej.

Pojawiła się także opcja umożliwiająca dodawanie zakładek jako skróty na stronie domowej przeglądarki, dzięki czemu możliwy jest szybszy dostęp do wybranych serwisów internetowych. Niektórych może zainteresować możliwość zmiany elementu User-Agent.

Najnowsza wersja Chrome Beta dostępna jest w ramach Gogole Play. Aby skorzystać z tej przeglądarki niezbędne jest posiadanie urządzenia z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula