Heyahlike – nowa propozycja dla fanów Facebooka

Cezary Zapała Aplikacje 12-04-2012

O nowych aplikacjach wydawanych pod logiem Heyah mówiło się już od jakiegoś czasu. Nikt jednak nie wiedział, jaką funkcjonalnością będą się one charakteryzowały. Dzisiaj wspomniana sieć komórkowa uchyliła rąbka tajemnicy i udostępniła kolejną propozycję (po freeyah i heyah konto) dla wszystkich użytkowników Androida.

Heyahlike (bo taką nazwę przyjął program) to propozycja dla fanów i osób uzależnionych od Facebooka, którzy chcieliby uzyskać dostęp do portalu bez uiszczania opłat za transmisję danych (jeżeli korzystają z określonego pakietu danych w sieci). Jest to ciekawa propozycja zwłaszcza dla użytkowników, którzy dość intensywnie korzystają na swoim smartfonie z zasobów tego portalu społecznościowego. Producent obiecuje również niedługo aktualizacje, które mają zwiększyć funkcjonalność aplikacji.

O Heyahlike postaram się napisać więcej niebawem, po dokładniejszym przetestowaniu i porównaniu jej z oficjalnym klientem Facebook.

źródło: heyah


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x