O nowych aplikacjach wydawanych pod logiem Heyah mówiło się już od jakiegoś czasu. Nikt jednak nie wiedział, jaką funkcjonalnością będą się one charakteryzowały. Dzisiaj wspomniana sieć komórkowa uchyliła rąbka tajemnicy i udostępniła kolejną propozycję (po freeyah i heyah konto) dla wszystkich użytkowników Androida.

Heyahlike (bo taką nazwę przyjął program) to propozycja dla fanów i osób uzależnionych od Facebooka, którzy chcieliby uzyskać dostęp do portalu bez uiszczania opłat za transmisję danych (jeżeli korzystają z określonego pakietu danych w sieci). Jest to ciekawa propozycja zwłaszcza dla użytkowników, którzy dość intensywnie korzystają na swoim smartfonie z zasobów tego portalu społecznościowego. Producent obiecuje również niedługo aktualizacje, które mają zwiększyć funkcjonalność aplikacji.

O Heyahlike postaram się napisać więcej niebawem, po dokładniejszym przetestowaniu i porównaniu jej z oficjalnym klientem Facebook.

źródło: heyah

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.