ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
youtube komentarze na pelnym ekranie aplikacja

Komentarze na YouTube zawsze przy Tobie – nawet na pełnym ekranie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje

Sekcja komentarzy na YouTube to dosyć często nie jest miejsce, które pozwala dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Oczywiście dużo zależy od kanału, ale w przypadku najpopularniejszych filmów znajdziemy tam głównie negatywne emocje. Mimo wszystko nie brakuje chętnych do ich czytania, a to było utrudnione, gdy jednocześnie chcieliśmy oglądać film na pełnym ekranie. Wręcz było niemożliwe, ale YouTube już rozpoczął testy nowego rozwiązania, które to umożliwi. Niedługo nie będziemy musieli wychodzić do pionowego ustawienia, aby przeczytać komentarze.

YouTube umożliwia czytanie komentarzy na pełnym ekranie

Naturalnie rozwiązanie zaproponowane przez YouTube nie jest rewolucją w tej materii. Jak sami możecie zobaczyć na powyższej nagraniu, sekcja komentarzy minimalnie zmniejsza odtwarzany film i pojawia się w identycznej formie, co w pionowej orientacji aplikacji. Proste, łatwe i przyjemne. Tym samym jest to jeden z kolejnych zabiegów, który ma bardziej nastawiać YouTube na funkcje społecznościowe. Aktualnie powyższe rozwiązanie dostępne jest dla wybranych osób i patrząc na komentarze na Reddit’cie lub Twitterze, to są to wstępne testy Google. Niewiele osób uzyskało dostęp do możliwości czytania komentarzy na pełnym ekranie w aplikacji.

Zobacz też: Gracze kochają procesory AMD – tak wynika z badań Steam.

YouTube w ostatnim czasie wyraźnie rozbudowuje funkcjonalność swojej mobilnej aplikacji. Firma ewidentnie nie chce zostać w tyle pod żadnym aspektem. Tym samym równolegle niektórzy z Was mogą już tworzyć klipy z filmów w ramach YouTube Clips. Dajcie znać, co sądzicie o takim podejściu firmy? Zmiany na plus, czy też gigant powinien skupić się na zupełnie innych rozwiązaniach? Czego jeszcze według Was brakuje w mobilnej aplikacji YouTube’a?

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy