ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dungeon Hunter 3 już na Androidzie

Autor: Krzysztof Podlaszewski Kategoria: Aplikacje

dungeon-hunter-3Studio Gameloft, znane wśród mobilnych graczy, opublikowało właśnie na system Android najnowszą część popularnej serii Dungeon Hunter. „Trójka” kontynuuje obraną ostatnio przez producenta taktykę i utrzymana jest w modelu freemium. Oznacza, to że można ją pobrać całkowicie za darmo.

Dungeon Hunter 3, podobnie jak poprzedniczki, stanowi połączenie gatunków action RPG i hack’n’slash. Tym razem jednak aplikacja dostępna jest za darmo, płatne zaś są dodatkowe elementy w samej grze. Za prawdziwą walutę kupujemy tzw. Gameloft coins, które pozwolą odblokować kolejne przedmioty. System ten ma swoje wady i zalety – mamy możliwość pograć za darmo, a ci, którym gra się spodoba, mogą zapłacić, aby stać się silniejszym i grać dalej. Fanom serii takie podejście raczej się nie spodobało – poprzednie części były płatne z góry i nie wymagały żadnych dodatkowych inwestycji. Z tego względu dużą część ocen aplikacji w Google Play stanowi jedna gwiazdka.

Co mamy do dyspozycji w samej grze? Oprócz szesnastu różnych aren, pięciu poziomów trudności i ponad tysiąca różnych przedmiotów, do wyboru są również cztery klasy postaci – Warlord, Astromancer, Trickster oraz Shaman. Jak widać, produkcja jest bardzo rozbudowana – szkoda tylko, że aby w pełni cieszyć się z rozgrywki potrzebne są dodatkowe płatności. Dla zainteresowanych Gameloft udostępnił trailer:

Gra jest już dostępna za darmo w Google Play. Zapraszamy do pobierania – dajcie znać, co sądzicie o strategii Gameloftu wydawania tytułów freemium.

źródła: androidandme.com, play.google.com

Sprawdź najnowsze wpisy