handcent-sms-logo

 

Jedną z najbardziej cenionych przez użytkowników cech systemu Android jest możliwość dostosowania go idealnie do swoich potrzeb, instalując aplikacje ze sklepu Google Play. Jeśli ktoś nie lubi standardowych aplikacji takich jak: przeglądarka, odtwarzacz muzyczny, dialer czy program do SMS, z łatwością może je zastąpić zamiennikami ze sklepu Google’a.

Z pomocą właśnie w ulepszeniu i usprawnieniu prazy z wiadomościami SMS/MMS przychodzi nam program Handcent SMS. Od momentu pojawienia się w Google Play, zyskał on ogromną popularność i jest jednym z najczęściej wybieranych programów tego typu. W odróżnieniu od domyślnej aplikacji SMS/MMS, oferuje on szereg dodatków i opcji, jak np. plugin Emoji, skiny czy możliwość wyłączenia narodowych znaków diakrytycznych w wiadomościach.

Aplikacja Handcent SMS zyskała właśnie po kilku miesiącach długo wyczekiwaną aktualizację do najnowszej wersji oznaczonej numerkiem 4.0.0, przynoszącą kilka ważnych dla użytkowników usprawnień. Oto i one:

-chyba najistotniejsza zmiana: pełne wsparcie dla Androida 4.0 Ice Cream Sandwich

-na Samsungu Galaxy SII ma już nie pojawiać się błąd związany z wielokrotnym wysyłaniem tej samej wiadomości

-nowy interfejs użytkownika lekko stylizowany na Holo Theme

-usługa komunikacji z Handcent Talk, czyli bezpłatne wysyłanie zdjęć/wiadomości do użytkowników smartfonów z Androidem bądź iOS

-wsparcie dla wysyłania grupowych MMS na iPhone

-nowa witryna internetowa Handcent SMS

Aplikację można pobrać bezpłatnie w Google Play, klikając w kod QR zamieszczony poniżej bądź skanując go odpowiednim programem (np. Barcode Scanner).

qr code

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.