Angry Birds Space już w Google Play

Aplikacje


Dziś miała oficjalną premierę długo oczekiwana, nowa odsłona Angry Birds – Space. Nowa gra ukazała się na cztery platformy, ale jedynie ta przeznaczona na Androida jest darmowa. 


Kultowa już seria w kolejnych odsłonach niestety zaczęła trochę nudzić nawet największych fanów. Ulepszenie grafiki w Rio nie przyniosło oczekiwanego odświeżenia. Na szczęście Space wprowadza zmiany dotyczące mechaniki rozgrywki. 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]


Nadal strzelamy z procy ptakiem tak aby trafić w zielone świnki, jednak brak grawitacji w kosmosie i występujące tylko wokół ciał niebieskich pola przyciągania zmieniają logikę gry. Również sami główni bohaterowie wraz z nowym wyglądem zyskali także trochę inne specjalne umiejętności. Zmiany wymuszają przyjęcie innych taktyk dzięki czemu aby przejść kolejne poziomy będziemy musieli trochę pomyśleć, a nie tylko zdać się na wyuczone odruchy. 


Wszystko pięknie, tylko skąd ptaki w kosmosie? Odpowiedź znaleźć można w trailerze. 
 

{youtube}MRxSVEM-Bto{/youtube}

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x