fifa12
Fani futbolu śmiało mogą zakrzyknąć: „Wreszcie!”. Po ostatnich kilku miesiącach bycia exclusivem dla Xperii Play, FIFA 12 doczekała się w końcu edycji na resztę smartfonów z Androidem. Gra dostępna jest już do pobrania w sklepie Google Play.

Przypomnijmy – seria FIFA jest najpopularniejszą serią gier o futbolu na „duże” konsole. Tym razem będziemy mieli okazję pokopać piłkę również na ekranach naszych smartfonów. Studio EA Sports przygotowało wersję na urządzenia bez fizycznych przycisków, obiecując przy tym pełne wsparcie dla ekranu dotykowego – między innymi całkowite panowanie nad piłką przy wykonywaniu rzutów karnych. Gra obsługuje również gesty dłoni, którymi możemy wykonywać różne triki.

Tak o swojej produkcji mówią sami autorzy:

Ponad 22 oficjalnie licencjonowane ligi, ponad 500 licencjonowanych zespołów oraz przeszło 15 000 zawodników. Graj u boku gwiazd formatu Kaki, Wayne’a Rooneya, Gerarda Piqué czy Karima Benzemy. Od angielskiej Premiership i hiszpańskiej La Liga po niemiecką Bundesligę — walcz o dominację we wszystkich ligach i rozgrywaj mecze na 32 autentycznych stadionach. 

Nic dodać, nic ująć – pozostaje tylko zachęcić do pobrania najnowszej części FIFY na Wasze smartfony. Niestety, cena póki co jest dość wysoka — gra kosztuje ok. 16,50 zł (pięć dolarów).

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.