Angry Birds Space – prezentacja rozgrywki

Aplikacje

Dla wielu osób kolejna informacja związana z Angry Birds powoduje dreszcze, bóle głowy i inne niepożądane schorzenia. Mimo to znajduje się również druga grupa ludzi, którzy rozkoszują się każdą kolejną wiadomością związaną ze wściekłymi ptakami. Osobiście czekam, aż w dziale „News” na portalu obok takich kategorii jak „Sprzęt” czy „Programy” pojawi się specjalna zakładka „Angry Birds” ;). Dzisiejsza wiadomość powinna jednak zainteresować w pewien sposób zarówno wszystkich fanów gry jak i pozostałe osoby.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Dziesięć dni przed premierą Rovio opublikowało filmik pokazujący zasady rozgrywki w nowej odsłonie Angry Birds. Nowa część ma zupełnie zmienić jakość zabawy, wprowadzając nowe elementy, których wcześniej nie mieliśmy okazji doświadczyć. Jak już zapewne wszyscy wiedzą, akcja gry została przeniesiona w kosmos, gdzie panują zupełnie inne zasady grawitacji, co wpływa też na zachowanie się ptaków. Na początku opublikowanego materiału mamy możliwość obejrzenia wystąpienia, w którym Don Pettit (astronauta) opowiada na temat grawitacji, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w grze i zaprezentuje ją w specjalnym centrum naukowym. Na koniec zaś mamy możliwość obejrzenia jak to wszystko będzie wyglądało na naszych telefonach. Jest to pierwsza zapowiedź Angry Birds, którą ogląda się z ciekawością, i która prezentuje coś więcej niż datę premiery.

{youtube}lxI1L1RiSJQ{/youtube}

źródło: Rovio


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x