Dla wielu osób kolejna informacja związana z Angry Birds powoduje dreszcze, bóle głowy i inne niepożądane schorzenia. Mimo to znajduje się również druga grupa ludzi, którzy rozkoszują się każdą kolejną wiadomością związaną ze wściekłymi ptakami. Osobiście czekam, aż w dziale „News” na portalu obok takich kategorii jak „Sprzęt” czy „Programy” pojawi się specjalna zakładka „Angry Birds” ;). Dzisiejsza wiadomość powinna jednak zainteresować w pewien sposób zarówno wszystkich fanów gry jak i pozostałe osoby.

Dziesięć dni przed premierą Rovio opublikowało filmik pokazujący zasady rozgrywki w nowej odsłonie Angry Birds. Nowa część ma zupełnie zmienić jakość zabawy, wprowadzając nowe elementy, których wcześniej nie mieliśmy okazji doświadczyć. Jak już zapewne wszyscy wiedzą, akcja gry została przeniesiona w kosmos, gdzie panują zupełnie inne zasady grawitacji, co wpływa też na zachowanie się ptaków. Na początku opublikowanego materiału mamy możliwość obejrzenia wystąpienia, w którym Don Pettit (astronauta) opowiada na temat grawitacji, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w grze i zaprezentuje ją w specjalnym centrum naukowym. Na koniec zaś mamy możliwość obejrzenia jak to wszystko będzie wyglądało na naszych telefonach. Jest to pierwsza zapowiedź Angry Birds, którą ogląda się z ciekawością, i która prezentuje coś więcej niż datę premiery.

źródło: Rovio
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.