Klient Twittera dla Androida już niedługo doczeka się zmian, które nie są wyczekiwane z niecierpliwością. Otóż Promowane Tweety będą się pojawiać nie tylko na stronie głównej portalu, ale i również w mobilnych aplikacjach.

Firma chcąc zwiększyć swoje zyski, zamierza zarabiać więcej na reklamach. System, o którym piszę funkcjonuje już w mikroblogu od prawie dwóch lat. Początkowo użytkownicy będą widzieć reklamy, które pochodzą z obserwowanych przez nich profili, ale w ciągu kilku miesięcy ma się to zmienić i Promowane Tweety pojawią się niezależnie od powiązań.

Inną planowaną nowością ma być wprowadzenie do Twittera mechanizmu automatycznie tłumaczącego wpisy na inne języki. Aplikację można pobrać z tej strony.

źródło: slashgear.com, komputerswiat.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.