angry-birds-space1

 

Gdy większość z nas żyje gorączką targów MWC i wszechobecnymi newsami z nich płynącymi, firma Rovio usilnie próbuje zarazić wszystkich gorączką oczekiwania na najnowszą grę swojego autorstwa – Angry Birds Space.


W tym celu właśnie opublikowany został kolejny materiał video, dotyczący nowej odsłony. Podobnie jak i w przypadku pierwszego filmu, ciężko wywnioskować z niego, co mogłoby zmienić się w rozgrywce, ale najzagorzalszych fanów „Wściekłych Ptaków” i tak ten kąsek ucieszy – a obejrzeć można go poniżej:


Czy już nie możecie doczekać się możliwości pozbawienia życia kilku świnek w stanie nieważkości? Na spełnienie Waszych kryminalnych pragnień będziecie niestety musieli poczekać do dnia 22 marca, kiedy to nastąpi premiera gry.

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.