Opera Mini Next to kolejna nowość, która dzisiaj pojawiła się dla użytkowników Androida (obok nowej wersji Opery Mobile, o której więcej napisał Paweł Cebula w artykule pod tym linkiem).

Nowa propozycja tego znanego wśród użytkowników telefonów producenta, to specjalna, podglądowa wersja Opery Mini. Za pomocą aplikacji osoby, które są ciekawe jak będzie wyglądała przyszłość przeglądarki, będą mogły podejrzeć zmiany na bieżąco. Producent zastrzega jednak, że Opera Mini Next służy tylko do testowania, a nie do codziennego użytku.

W tej wersji dla Androida skupiono się na optymalizacji samej aplikacji i wprowadzono nielimitowany ekran Speed Dial (identyczny jak w Operze Mobile 12). Dla telefonów z javą debiutuje natomiast funkcja Smart Page (która integruje program z Facebookiem i Twitterem).

Opera Mini Next dostępna jest pod tym linkiem: https://market.android.com/details?id=com.opera.mini.next.android

źrodło: Opera ASA

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.