Kolejny rok to wiele nowych postanowień.  Świat się zmienia i w tym celu możesz wykorzystać nieraz dedykowane aplikacje na Nowy Rok. Telefon jest zawsze przy Tobie, a co za tym idzie, możesz być pewien, że Twoje postanowienia będzie zawsze w Twojej kieszeni – Jednak Twoja w tym głowa, aby w tej skrytce to postanowienie nie zostało, do czego bardzo często dochodzi.  Aplikacje na Nowy Rok są idealnymi rozwiązaniami, które pomogą Ci jeszcze lepiej przygotować się do spełnienia swoich noworocznych życzeń. 

Nauczyć się języka obcego

Chcesz podszkolić się z języka obcego, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Wypróbuj Dropsa, który pozwala na naukę ponad 20 języków. Aplikacja opiera się na zapamiętywaniu nowych słów na podstawie obrazów. Ćwiczenia opierają się na wybieraniu właściwego słowa na podstawie obrazka, wypowiedzi lektora lub łączeniu liter. Limit czasu na naukę jest ograniczony – każda sesja obejmuje 5 minut i odnawia się co 10 godzin. Nie jest to zbyt dużo czasu, ale w zupełności wystarcza. Szczególnie że za regularną naukę otrzymujesz bonusowe sekundy. Dodatkową minutę możesz również zgarnąć za obejrzenie reklamy.

Pobierz Drops: Ucz się koreańskiego, japońskiego i innych z Google Play.

Przeczytaj więcej: Jaka jest najlepsza aplikacja do nauki języka obcego na Androida?

Ciekawe funkcje oszczędnościowe w aplikacjach bankowych

Każdy korzysta z aplikacji bankowych. Gwarantują one szybki i sprawny dostęp do Twoich finansów. Coraz więcej z nich oferuje Ci także różne rozwiązania, które pomogą w częstym postanowieniu noworocznym – oszczędzaniu. Nie każdego tak łatwo trzymają się pieniądze. W tym celu warto wykorzystać aplikacje. Dzięki temu będziesz w stanie odkładać małe kwoty przykładowo podczas płatności blikiem za swoje zakupy. Działa to na prostej zasadzie. Po dokonaniu płatności aplikacja będzie pobierać określoną kwotę,  którą jest kierowana na subkonto. Po pewnym czasie będziesz zdziwiony, że będziesz mieć całkiem pokaźną sumę, która możliwe, że uratuje Cię przed dodatkowymi wydatkami. To Ty określasz, jak duże odsetki mają być odcinane od Twoich płatności. W ten sposób masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami i oszczędnościami. 

Aplikacje fitness pomogą zadbać o formę 

Nowa forma to bardzo duże postanowienie dla wielu osób. To także obiekt żartów dla większości osób. Jednak nie zawsze musi tak być. W tym celu może pomóc Ci aplikacja fitness. Na pewno docenisz funkcję przypomnień o stałej porze. W ten sposób będziesz otrzymywał powiadomienia, które będą męczyć Cię do chwili, aż w końcu się ruszysz. Rozwiązanie samo przygotuje dla Ciebie sekwencję ćwiczeń, które będziesz musiał wykonać codziennie. 

 Przeczytaj więcej: Jakie aplikacje do ćwiczeń fitness warto wybrać, aby były efekty?

Aplikacje do zarządzania zadaniami

Nowy Rok to także nowe wyzwania zawodowe. W tym celu warto mieć na uwadze przede wszystkim aplikacje do zarządzania zadaniami. Pozwolą one pamiętać o wszystkich zadaniach i postanowieniach. W ten sposób będziesz także zdecydowanie bardziej zorganizowany. Dla wielu jest to także postanowienie noworoczne, a co za tym idzie, będziesz w stanie poradzić sobie z układaniem swoich nowych i starych aktywności, aby wszystko ze sobą pogodzić. Zazwyczaj aplikacje do zarządzania zadaniami mają jeszcze dodatkowe funkcjonalności, które możesz wykorzystać jeszcze w dodatkowy sposób, aby poprawić swoją produktywność. 

Przeczytaj więcej: Te aplikacje do zarządzania zadaniami pomogą pamiętać o wszystkim, co jest „to do” w świątecznej gorączce

W tym Nowym Roku warto zrobić sobie rachunek sumienia i starannie pomyśleć nad tym, co tak naprawdę chcesz poprawić w tym czasie. Nie należy lekceważyć mocy noworocznych postanowień, nawet jeśli w większości przypadków kończy się to fiaskiem. Musisz klasyfikować siebie w tej drugiej grupie – która konsekwentnie dąży do swojego celu. Jeśli stawiasz się na samym początku na przegranej pozycji. Wówczas nie należy się spodziewać żadnych pozytywnych efektów. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Free-Photos z Pixabay

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Żółkiewicz

Miłośnik nowoczesnych technologii, w których docenia przede wszystkim możliwości zdalnej współpracy. Ceni przede wszystkim technologiczne zastosowanie w zakresie biznesu. Od wielu lat redaktor poszczególnych serwisów internetowych.