Wigilia jest czasem, kiedy muzyka jest szczególnie przygotowana na tę okoliczność. Utworów jest cała masa. Podobną popularnością cieszą się jednakowo propozycje z rodzimego śpiewnika oraz te zagraniczne. Dla wielu zaśpiewanie więcej niż jedna zwrotka to za duży wyczyn wokalny. Jednak tutaj z ratunkiem przychodzi właśnie technologia. W Sklepie Play znajdziesz wiele ciekawych propozycji z tego zakresu. Aplikacje do śpiewania kolęd są dość racjonalnym wyborem w okresie świąt Bożego Narodzenia. Jaka jest warta Twojej uwagi? Bardzo dobrze wiemy, że nie będziesz mieć w tym okresie za dużo czasu, dlatego przygotowaliśmy zestawienie dla Ciebie. 

Polskie Kolędy: Świąteczne piosenki

Jedna z aplikacji o największym spectrum swoich możliwości. To właśnie tutaj jednocześnie znajdziesz tekst swoich ulubionych kolęd oraz tych, których jeszcze nie znasz. Aplikacja umożliwia także słuchanie kawałków. Dlatego jeśli trafisz na propozycje, której jeszcze nie znasz, wtedy szybko nadrobisz zaległości i poznasz melodię, do której musisz zaśpiewać. Na tym nie koniec – możesz także korzystać z trybu slideshow. Ciekawe świąteczne grafiki i animacje wprowadzą jeszcze więcej bożonarodzeniowego nastroju. W tym celu przygotowania dla Ciebie także tapety oraz dzwonki. Wbudowany timer pomoże Ci w czekaniu na Świętego Mikołaja. W rzeczywistości przyda się rewelacyjnie w kuchni. Ostatnia jeszcze ciekawa opcja jest możliwość zmiany dźwięku dzwonka na właściwy motyw. Pobierając Polskie Kolędy: Świąteczne piosenki przygotujesz swój telefon na święta i nie będziesz potrzebować żadnych innych rozwiązań. 

Pobierz Polskie Kolędy: Świąteczne piosenki  ze Sklepu Play.

Zobacz także: Te aplikacje do zarządzania zadaniami pomogą pamiętać o wszystkim, co jest „to do” w świątecznej gorączce

Kolędy karaoke – darmowe polskie kolędy

Kolędy są świetną rozrywką dla całej rodziny. W ten sposób idealnie zintegrujesz całą rodzinę. Śpiewanie pozwala nie tylko na rozrywkę, ale też elementem kultury, którą warto przekazywać nowym pokoleniom. Jednak czasy się zmieniają i dziś, aby zrobić sobie rodzinne karaoke, wystarczy zainstalować aplikację. Ciekawa oprawa graficzna pozwoli odpowiednio wejść w klimat Bożego Narodzenia. Propozycja jest zaprojektowana z myślą o karaoke. Podświetlanie słów pozwoli śpiewać odpowiednią frazę we właściwym momencie. Zasób kolęd jest całkiem spory, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.  

Pobierz Kolędy karaoke – darmowe polskie kolędy  ze Sklepu Play.

Zobacz także: InPost obiecuje dostawę do paczkomatów przed świętami, ale jest jeden warunek

Polskie Kolędy

Propozycja bardzo podstawowa. Nie znajdziesz tutaj zbędnych funkcji. Rozwiązanie skupia się jedynie na tekstach i odtwarzaniu kolęd. Rozwiązanie bardzo dobre zwłaszcza dla osób, które chcą mieć szybki dostęp do całego zbioru świątecznych piosenek. Użyteczność aplikacji jest oczywiście kwestia osobistego zdania. Dla jednego będzie to jedynie zapychacz miejsca w telefonie – przecież wszystko można znaleźć w wyszukiwarce – a dla drugiego będzie świetną opcją, która pozwoli poznać nowe kolędy. 

Pobierz Polskie kolędy ze Sklepu Play. 

Najpiękniejsze Kolędy Polskie

To aplikacja do śpiewania kolęd, która jest bardzo prosta w użytkowaniu. Nie znajdziesz w niej żadnych zaawansowanych funkcji. To zwykły zbiór tekstów kolęd. To całkiem ciekawa opcja dla tych, którzy chcą mieć dostęp pod ręką. Dodatkowo możliwe, że poznasz w ten sposób nowe utwory świątecznie, których jeszcze nie miałeś okazji do tej pory poznać. 

Pobierz Najpiękniejsze Kolędy Polskie ze Sklepu Play. 

Aplikacje do śpiewania kolęd pomogą Ci zaśpiewać całą kolędę od początku do końca. W ten sposób całą rodziną stworzycie pięknie zsynchronizowany duet, w którym nie będzie żadnego fałszu i pomyłki. Znajdziesz tam zorganizowane treści, które pozwolą poznać nowe utwory. Spędzając święta z najbliższymi warto mieć na uwadze jedną z rozrywek  – karaoke. W ten sposób wprowadzicie wesołe kolędowe brzmienie do swojego świątecznego domostwa. Dodatkowo to bardzo dobra propozycja do zintegrowania – zwłaszcza dla tych nowych osób w rodzinie. W wyborze odpowiedniej aplikacji musisz zdecydować, czy bardziej potrzebujesz jedynie zbiory kolęd, czy nastawiasz się jednak na inne dodatkowe funkcje.

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Macb3t z Pixabay

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Żółkiewicz

Miłośnik nowoczesnych technologii, w których docenia przede wszystkim możliwości zdalnej współpracy. Ceni przede wszystkim technologiczne zastosowanie w zakresie biznesu. Od wielu lat redaktor poszczególnych serwisów internetowych.