ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Zarządzanie

Te aplikacje do zarządzania zadaniami pomogą pamiętać o wszystkim, co jest „to do” w świątecznej gorączce

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Brak czasu to typowa kwestia każdych świąt. Wszyscy są zabiegani jeszcze bardziej niż na co dzień. Jednak to nie czas jest tutaj problemem, a sama organizacja. Wybierając odpowiednie aplikacje do zarządzania zadaniami możesz sobie bardzo pomóc. W ten sposób nie zapomnisz, co powinieneś wykonać i mieć na uwadze. Dzięki temu możesz mieć wszystkie listy przy sobie i w każdej chwili sprawdzić, czego jeszcze nie kupiłeś oraz nie zrobiłeś. 

Domownik – organizer życia rodzinnego i kalendarz

Aplikacja Domownik to prawdziwy pomocnik w przygotowywaniu świąt. Łączy ona kilka narzędzi w sobie, dlatego jest tak skuteczna. Znajdziesz tu kalendarz rodzinny, który umożliwia rozplanowanie całego harmonogramu przygotowań z podziałem na poszczególnych członków rodziny. Funkcja powiadomień przypomni o wszystkim domownikom. Synchronizowana lista zakupów pozwala na bieżąco dodawać i usuwać produkty oraz cała rodzina ma do nich dostęp. Interesującą opcję stanowią punkty i nagrody. Dzięki nim zmotywujesz swoje dzieci do wykonywania przydzielonych im zadań. Z Domownikiem przygotujesz również listy zadań, które pozwalają kontrolować etap ich realizacji. W ten sposób nie zapomnisz o niczym podczas świątecznej gorączki. W aplikacji znajdziesz również przepisy i jadłospisy, dzięki czemu zadbasz także o przygotowania kulinarnej części świąt. 

Pobierz Domownik – organizer życia rodzinnego i kalendarz z Google Play.

Zobacz także: Premiery CDA Premium na święta i ferie. Nie tylko komedie i filmy familijne

Wygodna lista zakupów Listonic

Jeśli chcesz zapanować nad świątecznymi zakupami równie dobrym wyborem będzie Listonic. Aplikacja umożliwia dodawanie produktów za pomocą głosu i segreguje je na kategorie na podstawie sklepowych alejek. Jeśli chcesz szybko włączyć interesującą Cię listę, możesz dodać widget na pulpicie, co znacznie ułatwia sprawę. Ze względu na swoją popularność na ponad 600 polskich blogach znajdziesz przyciski kulinarne, które jednym kliknięciem zamienią składniki dania na listę zakupów. W aplikacji znajdziesz również informacje o promocjach w hipermarketach. Stworzone listy zakupów zapisywane są na serwerach producenta, dzięki czemu wystarczy Ci dostęp do Internetu, aby sprawdzić na dowolnym urządzeniu, czego jeszcze potrzebujesz.

Pobierz Wygodna lista zakupów Listonic z Google Play.

Christmas Gift List

Nie ma świąt Bożego Narodzenia bez prezentów, dlatego nie można zapominać o żadnym ze swoich bliskich. Problem pojawia się wtedy, kiedy osób do obdarowania jest bardzo dużo. Pomocną dłoń wyciągają do Ciebie twórcy aplikacji Christmas Gift List. Wykorzystasz ją do zaplanowania wszystkich podarunków dla rodziny i znajomych. Możesz dowolnie dodawać i usuwać zarówno obdarowywanych jak i pomysły na prezenty. Narzędzie obsługuje sporo walut, dzięki czemu przyda się również podczas organizacji świątecznego budżetu. Aplikacja pozwala także na monitorowanie Twoich wydatków dzięki czytelnym statystkom. Jeśli obawiasz się, że ktoś podejrzy Twoją listę, możesz również ustawić hasło chroniące przed dostępem osób trzecich.

Pobierz Christmas Gift List z Google Play.

Zobacz także: Czy zakupy online dotrą na czas? Sprawdź, jak pracują firmy kurierskie w Święta 2020

Trello – typowy przedstawiciel aplikacji do zarządzania

W organizacji wszystkich okołoświątecznych obowiązków równie dobrze sprawdzą się typowe aplikacje do zarządzania. Dobrym, ale nie jedynym pożytecznym przykładem jest Trello. Praca z aplikacją działa na zasadzie tablic. Możesz tworzyć ich dowolną ilość i poświęcać je wybranym zagadnieniom. Narzędzie pozwala na pracę z innymi użytkownikami, dzięki czemu bez problemu zaangażujesz członków rodziny w świąteczne przygotowania. Z aplikacją dowolnie przydzielisz zadania domownikom czy bez problemu przeniesiesz zadania między tablicami, jeśli plany ulegną zmianie. Dużą zaletę stanowi możliwość dołączania plików z Dropbox’a i Google Drive. Bez problemu dodasz również zdjęcia i wideo. Poza wersją mobilną dostępna jest także dedykowana strona internetowa.

Pobierz Trello z Google Play.

Mając powyższe aplikacje do zarządzania zadaniami na swoim smartfonie zdecydowanie łatwiej podzielisz wszystkie czynności pomiędzy innych członków rodziny lub Twojego zespołu. Dzięki temu będziesz zorganizowany na każde święta! 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Gerd Altmann z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy