ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Prezenty

Najlepsze aplikacje, które pomogą zrobić prezent dla najbliższych

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie święta bez prezentów. Nic więc dziwnego, że im bliżej Bożego Narodzenia, tym większe tłumy w sklepach. Nie zachęca to do robienia zakupów. Możesz tego wszystkiego uniknąć, wybierając shopping online. Wciąż jednak przydadzą Ci się aplikacje, które pomogą zrobić prezent dla najbliższych czy znajomych. Dzięki nim znajdziesz najlepsze okazje, inspiracje czy sprawiedliwie podzielisz koszty.

Shopping wishlist by Giftbuster

Masz już dość nietrafionych prezentów? Shopping wishlist by Giftbuster to propozycja idealna dla Ciebie. Aplikacja pozwala na tworzenie wielu różnych list prezentów. Możesz dodawać pozycje z różnych sklepów internetowych za pomocą przycisku „udostępnij” w przeglądarce. Dzięki temu możesz zapisać zdjęcie, cenę, opis czy link do wybranego artykułu. Narzędzie będzie Ci również przypominać o zbliżających się urodzinach znajomych i członków rodziny. Z wykorzystaniem aplikacji znajdziesz również pomysły na prezenty czy kody promocyjne. Jeśli ktoś z Twoich bliskich również korzysta z Shopping wishlist by Giftbuster możesz podejrzeć, co chce on dostać na święta.

Pobierz Shopping wishlist by Giftbuster z Google Play.

Etsy: Buy Custom, Handmade, and Unique Goods

Szukasz wyjątkowych prezentów dla Twoich bliskich? Etsy to aplikacja idealna dla Ciebie. Znajdziesz tu przepiękne wyroby rękodzielników z całego świata. Jeśli spodobają Ci się wyroby jakiegoś artysty, możesz zapisać jego sklep do ulubionych i będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych produktach. Aplikacja pozwala Ci również być w ciągłym kontakcie ze sprzedającymi, dzięki czemu zamówisz spersonalizowany przedmiot. Twórcy zadbali również o bezpieczeństwo transakcji, oferując pełen zestaw opcji płatności, z Google Pay na czele. Przydatną funkcjonalnością jest także śledzenie losów przesyłki ‒ otrzymasz powiadomienie, kiedy zostanie ona wysłana czy nawet dostarczona.

Pobierz Etsy: Buy Custom, Handmade, and Unique Goods z Google Play.

Zobacz także: Allegro wyświetli dodatkowe oznaczenie przy ofertach z dostawą przed świętami

Splitwise

Rozwiązanie idealne dla tych, którzy kupują prezenty w kilka osób. Zadaniem Splitwise jest sprawiedliwe dzielenie kosztów, niezależnie od tego, ile osób się składa. Aplikacja w sposób czytelny przedstawia, kto, komu, ile i za co jest winny. Wystarczy, że dodasz wszystkie poniesione wydatki, a narzędzie zajmie się podzieleniem kosztów na wszystkich składających się na świąteczne prezenty. Niezależnie od waluty, w której rozliczasz się ze znajomymi czy bliskimi. Możesz również na bieżąco dodawać wszystkie otrzymane wpłaty, aby monitorować, kto jeszcze jest Ci dłużny, a kto już nie. Aplikacja pozwala na rozdzielanie wydatków równomiernie, ale też zgodnie z procentowym udziałem czy dokładanymi kwotami. Splitwise jest tak uniwersalną aplikacją, że przyda Ci się nie tylko w święta. Równie dobrze sprawdzi się np. przy planowaniu wspólnych wyjazdów czy sprawiedliwym podziale czynszu.

Pobierz Splitwise z Google Play.

Pepper – Okazje i Kupony

Grudzień i zbliżające się święta to okres, w którym sprzedawcy lubią znacznie windować ceny towarów. Jeśli zależy Ci na dobrych promocjach i cenach, to z pewnością przyda się najpopularniejszy agregator okazji. Znajdziesz tu przecenione produkty oraz kody rabatowe do różnych sklepów. Poszczególne wpisy dodawane są przez użytkowników portalu i aplikacji, dlatego znajdziesz tu okazje na wszystko. Poszczególne wpisy grupowane są na podstawie ocen użytkowników, możesz także filtrować je na podstawie daty dodania. Przydatną opcję stanowią alerty, które po zdefiniowaniu słów kluczowych będą wysyłać Ci informację o promocjach na poszukiwane przez Ciebie przedmioty. Idealne rozwiązanie dla osób, które mają trochę więcej czasu na zakup danego produktu.

Pobierz Pepper – Okazje i Kupony z Google Play.

Zobacz także: Idą święta, dlatego InPost umożliwia nadawanie paczek także w weekend

Aplikacje, które pomogą zrobić prezent dla najbliższych, są świetną pomocą. To właśnie one pozwolą zaplanować wszystko, zorganizować oraz ostatecznie dokonać zakupu. Są idealnym rozwiązaniem, kiedy chcesz zaoszczędzić trochę czasu, a wszyscy przecież dobrze wiedzą, że w okresie świąt jest on na wagę złota.

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Michael Schwarzenberger z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy