Jeżeli chcesz kupować po najlepszej cenie to wiąże się to często z mozolnym szukaniem lepszych ofert w innych sklepach. A gdyby tak zrobił to za nas program ? Na taki pomysł wpadli twórcy tego programu. Wyszuka on oferty w sklepach internetowych i lokalnych(nasze współrzędne pobiera przez GPS). Wszystko odbywa się automatycznie jedyne co musimy podać produkt który chcemy znaleźć. Program jest Angielskojęzyczny jednak interfejs jest na tyle prosty, że nie trzeba znać perfekcyjnie języka angielskiego, aby z łatwością obsługiwać ten program.

Jak wyszukać produkt:
1: Wyszukać produkt po kodzie paskowym – jest to bardzo wygodna metoda jedyne co musimy zrobić to najechać kamerą na kod kreskowy i poczekać aż program go zidentyfikuje.
Obrazek

2: Wpisać nazwę poszukiwanego towaru – metoda mozolniejsza, ponieważ zmusza nas do wyciągnięcia klawiatury i wpisania nazwy przedmiotu lub jego kodu kreskowego.
Obrazek

Następnie program pokazuje nam jaki produkt został znaleziony. Wyświetlone zostaną także oferty w internecie oraz w pobliskich sklepach(niestety w Polsce chyba nie działa) do pobrania lokalizacji program używa GPS’u. Jeżeli wybierzemy kupno w sklepie internetowym zostaną nam przedstawione oferty ze wszystkich sklepów oraz ich propozycje cenowe. Możemy również przeczytać opinie o tym produkcie oraz jego ocenę przedstawioną w formie gwiazdek.
Obrazek

Program ma za zadanie ułatwić nam zakupy niestety w Polsce działa on mizernie. Nigdy nie wyszukał mi on ofert w pobliskich sklepach a oferty ze sklepów internetowych pochodzą tylko ze sklepów zagranicznych min. z amazon.com.
Ocena końcowa 6/10
+Wykorzystanie aparatu jako czytnika kodów
+Możliwość manualnego wpisania przedmiotu
+Prosty interfejs


-Mała baza produktów
-Brak Polskich produktów
-Średnia prędkość wczytywania kodów

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Jakub Bereziewicz

    Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).