Niedawno aplikacja KOLEO zadebiutowała w AppGallery. To świetna wiadomość dla osób, które dużo podróżują pociągami i korzystają ze smartfonów marki Huawei. Pojawienie się programu w sklepie z aplikacjami chińskiej marki stało się okazją do przeprowadzenia ciekawego konkursu, w którym można wygrać smartwatche Huawei. O tym, kto znajdzie się w gronie zwycięzców, nie zdecyduje przypadek.

Aplikacja KOLEO już dostępna w AppGallery

źródło: appgallery.huawei.com

KOLEO to program, który świetnie znają osoby często podróżujące pociągami. Jak wiadomo, w Polsce mamy wielu przewoźników kolejowych, a rozkłady często się zmieniają. Ponadto zakup biletu na dworcu potrafi być wyzwaniem (kolejki do kas, nie zawsze działające automaty z biletami). KOLEO pomaga się w tym wszystkim odnaleźć. Dzięki aplikacji możemy szybko sprawdzić rozkład jazdy na interesującej nas trasie, dowiedzieć się, jakie są ceny biletów, a w przypadku niektórych przewoźników możliwe jest również kupienie biletu bezpośrednio w aplikacji.

Współpraca KOLEO i Huawei zaowocowała tym, że aplikacja jest dostępna już nie tylko w App Store i Google Play, ale także w AppGallery. Korzystać z niej mogą zatem nawet właściciele smartfonów pozbawionych usług Google. KOLEO i Huawei przygotowali także konkurs, w którym można wygrać cztery zegarki Huawei Watch Fit. Żeby wygrać, należy pomiędzy 12.11.2020 a 6.12.2020 zakupić jak najwięcej biletów za pośrednictwem aplikacji KOLEO na urządzenia Huawei. Minimalna cena biletu pozwalająca na udział w konkursie wynosi 10 zł.

Czytaj także: Powstała aplikacja Czysta Polska, która pozwala sprawdzić jakość powietrza

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aplikacja KOLEO dostępna w AppGallery była wiodącym produktem w swojej kategorii – poinformowało KOLEO.

źródło: magazyn.koleo.pl, własne