Praca przez Internet staje się coraz bardziej powszechna. Dzięki temu masz możliwość oszczędzania czasu na dojazdach oraz szykowaniu się do biura. Aplikacje do zarabiania może nie są pomysłem, aby wyrobić sobie pokaźną pensję, ale na pewno są sposobem do dorobienia. Wszystko zależy oczywiście od liczby zleceń oraz Twoich możliwościach. Wbrew pozorom tego typu aplikacji na rynku jest całkiem sporo. Dzięki temu możesz wybierać, w czym czujesz się najlepiej i dobrać najlepsze aplikacje do zarabiania dla siebie.  

Premie za ankiety Google – popularne i sprawdzone rozwiązanie 

Aplikacja stworzona przez zespół Ankiety Google. Wystarczy pobrać oprogramowanie na telefon, a średnio raz w tygodniu będziesz otrzymywać ankiety do wypełnienia. Może być to oczywiście częściej lub rzadziej. Pytania zwykle dotyczą preferencji zakupowych, Twoich zainteresowań czy trybu życia. Za jedną wypełnioną ankietę możesz otrzymać nawet do 4 złotych. Stawka uzależniona jest głównie od ilości czasu potrzebnego na odpowiedzenie na wszystkie pytania. Zarobione pieniądze możesz wykorzystać w Google Play lub przelać na konto PayPal.

Pobierz Premie za ankiety Google z Google Play.

Zobacz także: Premie za ankiety w Polsce – nareszcie możemy zarabiać z Google Opinion Rewards

BuzzBeeApp – idź na zakupy, tam znajdziesz pieniądze 

Trochę więcej wysiłku niż samo wypełnianie ankiet będzie wymagać od Ciebie zarabianie z BuzzBeeApp. Twoim zadaniem będzie sprawdzanie cen w różnych sklepach, robienie zdjęć billboardu czy odpowiedzenie na kilka pytań. Zadania do wykonania znajdziesz na mapie i liście w aplikacji, zwykle możesz za jedno otrzymać 10-20 złotych. Jeśli pojawiają się jakieś nowe czynności do wykonania – aplikacja wyśle Ci powiadomienie. Musisz jednak liczyć się z tym, że BuzzBeeApp potrzebuje dużo dostępnej pamięci na telefonie oraz ma całkiem spore wymagania sprzętowe. Zarobione środki możesz później przelać na konto PayPal.

Pobierz BuzzBeeApp z Google Play.

COIN – aplikacja do zarabiania na spacerach 

Aplikacja do zarabiania idealna dla osób uwielbiających spacerować. Użytkownik otrzymuje coinsy właśnie za chodzenie. Zgromadzoną walutę możesz następnie sprzedać na giełdzie kryptowalut lub wymienić na inne nagrody. Przykładowymi nagrodami może być PlayStation4. Oczywiście za spacer do lokalnego sklepu po zakupy nie dostaniesz równowartości swoich zakupów. Jeśli chcesz zarobić, będziesz musiał się nachodzić. Dodatkowo aplikacja jest bardzo intuicyjna, dlatego bardzo szybko odnajdziesz się niej już w pierwszych chwilach użytkowania. Oczywiście bieganie z aplikacją również generuje zarobek. Nie masz wyznaczonych terminów wypłaty. Możesz odebrać wypracowane pieniądze lub nagrody, kiedy chcesz. 

Pobierz COIN z Google Play.

Zobacz także: Ankiety internetowe – czy można na tym zarobić?

Foap – sell your photos – pomysł dla fotografów

Aplikacja powstała z myślą o fotografach amatorach czy fotografach półprofesjonalnych. Nie musisz posiadać specjalistycznego sprzętu, aby zarabiać. W tym celu wystarczy Ci zdecydowanie jedynie smartfon. Serwis jest całkiem hojny, ponieważ za jedno zdjęcie płaci 5 USD. Jednak nie można wysłać byle czego. Wszystkie obrazy muszą być na odpowiednim poziomie. Dodatkowo trzeba jeszcze zadbać o ich tagowanie. To również ma wpływ na Twoją płacę i kwalifikację do niej. To nie jest jedyny sposób na zarabianie za pośrednictwem aplikacji. Masz także możliwość sprzedawać zdjęcia firmom, które wystawiają w serwisie także konkretne zlecenia. Zazwyczaj wymogiem jest przede wszystkim odpowiednia tematyka fotografii. 

Pobierz Foap – sell your photos z Google Play


W przypadku zarabiania przez Internet warto pamiętać o najważniejszym – bezpieczeństwo. Nie należy łapać się na pięknie brzmiące reklamy oraz opisy. Nikt za darmo nikomu niczego nie da. Dlatego jeśli za niewielką pracę, aplikacja ma oferować Ci ponadprzeciętne zarobki, wówczas lepiej to sobie odpuścić. W przypadku podobnych sytuacji – często kończących się wyłudzeniami – dochodzi do większych strat niż zysków. Jeśli chcesz zarobić pieniądze, rób to po sprawdzonych i wiarygodnych stawkach, a w ten sposób na pewno nie stracisz. Aplikacje do zarabiania są ciekawą opcją i nie należy od nich stronić, ale warto je sprawdzać na każdym kroku. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Żółkiewicz

Miłośnik nowoczesnych technologii, w których docenia przede wszystkim możliwości zdalnej współpracy. Ceni przede wszystkim technologiczne zastosowanie w zakresie biznesu. Od wielu lat redaktor poszczególnych serwisów internetowych.