Najpiękniejsza gra na Adreno?

Aplikacje

Właśnie wyszło demo gry Desert Winds. Stworzył ją nie kto inny jak Qualcomm. Bohaterką jest księżniczka Amira, która została wytrenowana na zabójczynię. Pełna wersja gry ma się ukazać dopiero w wakacje, jednak mam przeczucie, że będzie to dużo wcześniej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

{youtube}yG5xDKBBbJo{/youtube}

Qualcomm to jeden z największych producentów układów scalonych na świecie. Firma stawiała swoje pierwsze kroki w nawigacji i telekomunikacji. W momencie gdy przejęli dział zajmujący się grafikami do „telefonów” od AMD, posiadali wszelkie komponenty do stworzenia SoC (system on chip). Dziś zarabiają znacznie więcej od AMD i przejmują kolejne firmy. Czyżby Qualcomm miał zawładnąć też światem mobilnych gier? Nie jest to pozbawione sensu, jako że gry to dobry sposób na promocję.

Jednak oglądając Desert Winds mam wrażenie, że już to widziałem…


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x