Magisk to świetne narzędzie, które powinien znać każdy fan modyfikowania systemu Android. Dzięki tej aplikacji rootowanie smartfona staje się jedynie formalnością, a bogata biblioteka dostępnych modułów pozwala na korzystanie z rewelacyjnych rozwiązań bez konieczności modyfikowania systemowej partycji. John Wu, który zajmuje się rozwijaniem programu, wydał niedawno aktualizację Magiska, która oznaczona została numerem 21. Co zmienia ta wersja i dlaczego z pewnością spodoba się użytkownikom?

Magisk 21 to wsparcie dla Androida 11

android 11 oficjalnie premiera google

Android 11 to najświeższa wersja systemu Google’a, która wyposażona została w wiele ciekawych nowości. Aktualizacja powoli pojawia się na smartfonach użytkowników, więc deweloperzy aktualizują swoje programy, by były z nią kompatybilne. Nie inaczej jest z Magisk – 21 odsłona programu sprawia, że urządzenia działające pod kontrolą najnowszej wersji Androida powinny poprawnie współpracować z narzędziem. Niestety nie zawsze tak jest – niektórzy użytkownicy na Twitterze wspominają, że wciąż mają problemy. Magisk 21 ma również problem ze smartfonami wyposażonymi w układy firmy MediaTek.

Zobacz też: Seria Realme 7 bez tajemnic. Zobaczcie nowe szczegóły na temat smartfonów.

Jeśli chcecie pobrać Magisk w wersji 21, to nie ma niczego prostszego – wystarczy, że przejdziecie do oficjalnego repozytorium aplikacji w serwisie Github. Warto wspomnieć, że dodatkowo zaktualizowany został Magisk Manager. Najświeższą odsłonę, oznaczoną cyfrą 8, możecie również pobrać z Githuba. Miłego użytkowania!

Źródło: John Wu

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.