Microsoft wydaje oficjalne aplikacje Word, Excel, PowerPoint oraz prezentuje Outlook Preview

Aplikacje

outlook android apk

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pakiety biurowe na urządzeniach mobilnych powoli stają się równie ważne, co ich odpowiedniki na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Z tego też powodu od pewnego czasu Microsoft rozwijał swoje najpopularniejsze produkty z rodziny Office na platformie Android.

 

 

Word, Excel oraz PowerPoint po pewnym czasie otwartych testów zostały właśnie zaktualizowane do finalnych wersji. Tym samym wszyscy użytkownicy tabletów z wyświetlaczami od 7- do 10,1-cali, przynajmniej 1 GB RAM oraz procesorze na architekturze ARM mogą zainstalować trzy najpopularniejsze programy biurowe Microsoftu. Jednak nie ma róży bez kolców. Żadna z tych aplikacji nie może zostać zainstalowana na urządzeniach z Androidem 5.0 Lollipop. Mimo to, gigant z Redmond zapowiedział, że razem z kolejną aktualizacją, również użytkownicy „Lizaka” będą mogli zainstalować Worda, Excela i/lub PowerPointa, które pobierzecie z następujących linków:

 

 

To jednak nie koniec nowości od Microsoftu. Do sklepu Play, oprócz powyższych programów, trafił również Outlook w wersji Preview widoczny na początku newsa. Jeden z najpopularniejszych klientów poczty E-Mail trafił na Androida, tym samym przypominając niektórymi rozwiązaniami ostatnią aktualizację GMaila takimi jak chociażby podział wiadomości na kategorię. W tym wypadku jednak nie musimy posiadać tabletu, gdyż Outlook dostępny jest również na smartfony: Klik!

 

Jesteście w stanie zmienić swoje obecne domyślne aplikacje na te od Microsoftu?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x