Pirates of the Caribbean: Master of the Seas w Markecie

Aplikacje

pirates

Disney’owski świat Piratów z Karaibów świetnie nadaje się zarówno do filmów jak i do gier. I chociaż w tym drugim gatunku trudno szukać perełek, warto przyjrzeć się nowej pozycji, która zawitała w Android Markecie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 Pirates of the Caribbean: Masters of the Sees pozwoli nam stworzyć nasz własny okręt, skompletować załogę, a potem pozostaje już tylko napadać, grabić i piracić. Gra oferuje zadania, całkiem nienajgorszą grafikę i drobny zarys fabularny. Jednak jej największa zaleta to nacisk na aspekty społeczne, gdyż do naszej załogi będziemy mogli zrekrutować znajomych, a także walczyć z innymi graczami. Tropikalne wyspy czekają na nas, a wraz z postępami w grze przyjdzie nam rozwijać możliwości destrukcyjne naszego statku. 

Oczywiście twórcy chwalą swoją nową produkcję, a fakt iż jest ona darmowa na pewno skusi spore grono osób. Każdy zainteresowany powinien przetestować PotC: MotS na własną rękę. A nuż spodoba mu się i wsiąknie w pirackie życie. 

 {youtube}R5dPBiWiq64{/youtube}

źródło: androidpolice.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x