pirates

Disney’owski świat Piratów z Karaibów świetnie nadaje się zarówno do filmów jak i do gier. I chociaż w tym drugim gatunku trudno szukać perełek, warto przyjrzeć się nowej pozycji, która zawitała w Android Markecie.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 Pirates of the Caribbean: Masters of the Sees pozwoli nam stworzyć nasz własny okręt, skompletować załogę, a potem pozostaje już tylko napadać, grabić i piracić. Gra oferuje zadania, całkiem nienajgorszą grafikę i drobny zarys fabularny. Jednak jej największa zaleta to nacisk na aspekty społeczne, gdyż do naszej załogi będziemy mogli zrekrutować znajomych, a także walczyć z innymi graczami. Tropikalne wyspy czekają na nas, a wraz z postępami w grze przyjdzie nam rozwijać możliwości destrukcyjne naszego statku. 

Oczywiście twórcy chwalą swoją nową produkcję, a fakt iż jest ona darmowa na pewno skusi spore grono osób. Każdy zainteresowany powinien przetestować PotC: MotS na własną rękę. A nuż spodoba mu się i wsiąknie w pirackie życie. 

 {youtube}R5dPBiWiq64{/youtube}

źródło: androidpolice.com 
Michał Mynarski