Klawiatura z IceCream Sandwich już w Markecie

Aplikacje

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zaraz po wypuszczniu kodu źródłowego najnowszego Androida, jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się ROMy z IceCream Sandwich na niektóre urządzenia. Niestety nie są one dostępne na wszystkie telefony, a właściciele mniej szczęśliwych urządzeń muszą radzić sobie inaczej. Czy to przez instalowanie nowej czcionki Roboto na smartfonach z Gingerbreadem, czy przez używanie specjalnie przygotowanych motywów dla Cyanogena 7 lub MIUI.

 

Na szczęście dzięki deweloperom z XDA, już dziś możemy zasmakować jeszcze więcej lodowej kanapki, dzięki wyrwanej i przeportowanej na inne urządzenia klawiaturze. Dlatego jeżeli posiadasz telefon z Androidem 2.2 lub wyższym, możesz udać się do Marketu i darmowo pobrać aplikację na swój telefon (ROOT nie jest wymagany).

 

A Wam jak się podoba nowa klawiatura?

 

źródło: Androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x