Shadowgun już dostępny w Markecie!

Aplikacje

shadowgun_logo
Shadowgun to jedna z najhuczniej zapowiadanych gier na Androida, a dziś doczekała się w końcu oficjalnej premiery. Sterujemy w niej najemnikiem, którego celem jest schwytanie szalonego naukowca budującego prywatną armię robotów i humanoidów. Na drodze do wykonania tego zadania przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, których będziemy musieli się pozbyć przy użyciu kilku rodzajów broni.

Wyróżnia ją wysoki poziom oferowanej grafiki i na chwilę obecną jest to najlepiej wyglądający tytuł na Androida. Również oferowana rozgrywka jest bardzo przyjemna, a pełną recenzję Shadowgun znajdziecie pod tym linkiem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Już od dziś użytkownicy urządzeń wyposażonych w procesor NVIDIA Tegra 2 mogą pobrać grę z Marketu, a na chwilę obecną cena wynosi trochę ponad 17 zł. Zapowiedziano też, że wersja dla reszty smartfonów i tabletów będzie dostępna niebawem.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x