Aplikacja muzyczna z ICS już dostępna

Aplikacje

screen_20111008_1934
Trzeba przyznać, że Google dość długo udawało się uniknąć wszelkich przecieków i dokładnych informacji dotyczących najnowszej wersji Androida. Jednak czym bliżej oficjalnej prezentacji, tym więcej wiemy. Dziś światło dzienne ujrzała aplikacja muzyczna wyciągnięta prosto z Ice Cream Sandwich.

ICSmusic1
Trzeba przyznać, ze interfejs prezentuje się bardzo dobrze, a wszystko rzeczywiście bardzo przypomina tabletową wersję systemu – Honeycomb. Wygląda na to, że tak jak obiecywano wcześniej, będzie to największy update Androida, który przy okazji zbliży smartfony do swoich kilkukrotnie większych braci.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wszyscy chętni do przetestowania nowej aplikacji mogą ściągnąć ją pod tym adresem i podzielić się wrażeniami w komentarzach.

 źródło: droid-life


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x