World of Goo trafi na Androida!

Aplikacje

goodroid

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Tego tytułu chyba nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które nie są wielkimi miłośnikami gier komputerowych. World of Goo podbiło serca użytkowników na całym świecie swoją prostotą rozgrywki oraz bardzo wysoką grywalnością. W dużym skrócie zadaniem gracza jest łączenie ze sobą kulek galaretowatej mazi w duże konstrukcje w taki sposób, by dojść do wyjścia z danego poziomu.

Ostatnio autor tego tytułu – 2D Boy – zapowiedział, że pracuje nad nową grą GooDroid, która przeniesie docenione pomysły z World of Goo na smartfony i tablety oparte na platformie Android. Nie mamy żadnych szczegółowych informacji na ten temat, możemy jedynie liczyć, że w ciągu najbliższych dni wszystkie istotne kwestie zostaną rozstrzygnięte.

Według nas będzie to strzał w dziesiątkę, a co Wy sądzicie o tym pomyśle? Jakie gry z innych platform chcielibyście jeszcze zobaczyć w Android Markecie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x