Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przeglądanie jak i edycja dokumentów pakietu Microsoft Office często ograniczona jest do urządzeń wyposażonych w Windows Mobile. Dla innych platform potrzebne jest zewnętrzne oprogramowanie takie jak na przykład Documents to Go firmy DataViz.

DataViz ogłosił, że nowa wersja programu Documents To Go 2.0 przeznaczona na Androida jest już dostępna. Pozwala ona na przeglądanie, edycje oraz tworzenie nowych dokumentów w PowerPoint’cie (w najnowszych formatach). Została poprawiona obsługa dla Worda i Excela – obsługuje zarówno pliki ze starego Office’a jak i nowego (.doc, .docx, .xls, .xlsx) oraz naniesiono kilka poprawek widocznych podczas wyświetlania i edycji dokumentów. Oprócz wsparcia dla produktów Microsoft’u Documents to Go 2.0 z łatwością radzi sobie z przeglądaniem Adobe PDF.

 

Strona producenta: http://www.dataviz.com/products/documentstogo/android/

Recenzje starszej wersji programu można przeczytać na naszym portalu: Documents to Go

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.