Nawigacja Sygic coraz bliżej

Aplikacje

Na oficjalnej stronie nawigacji Sygic.com, pojawiła się informacja na temat produktu firmy Sygic przeznaczonego na platformę Android. System Google to kolejny po Symbianie, Windows Mobile, Linuxsie i OS X firmy Apple który będzie mógł korzystać z Sygic’a.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak podaje producent aplikacja dostępna będzie w trzecim kwartale tego roku w Android Market. Pokrycie nawigacji obejmuje niemal cały świat: Europa, Ameryka Północna, Rosja, Australia oraz południowo-wschodnia Azja.

 

Anna Hurbanic, Kierownik PR Sygic, dodaje:

Czekamy na nową wielką falę urządzeń pracujących z systemem Android – i to nie tylko falę telefonów komórkowych – będziemy je autoryzować i wspierać, także urządzenia wprowadzone pod koniec tego roku”

Oprócz możliwości zakupu nawigacji Sygic poprzez Android Market, producent ma także dać inne możliwości nabycia programu.

Poniżej można zobaczyć kilka screenów z Sygic.

 

SMM_Screenshots_EN_PDF12

SMM_Screenshots_EN_PDF10 SMM_Screenshots_EN_PDF2 SMM_Screenshots_EN_PDF6 SMM_Screenshots_EN_PDF8

 

SMM_Screenshots_EN_PDF14 SMM_Screenshots_EN_PDF16 SMM_Screenshots_EN_PDF18 SMM_Screenshots_EN_PDF20 SMM_Screenshots_EN_PDF22

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.sygic.com/index.php/android.html

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x