Shadowgun z oficjalnym trailerem

1 minuta czytania
Komentarze

Shadowgun_02

Shadowgun to jeden z najgłośniejszych tytułów w świecie mobilnych urządzeń w tym roku. Zapowiada się jako świetny Third Person Shooter, ale przede wszystkim kusi i nęci gałki oczne niesamowitymi wizualiami. Dzisiaj deweloper, Madfinger Games, upublikował oficjalny trailer nadchodzącej produkcji.

Trailer, który pozwala nam stwierdzić, iż gra naprawdę prezentuje się znakomicie i może stać się swoistym wyznacznikiem, co można wycisnąć z montowanych dzisiaj podzespołów. Jeżeli finalna wersja będzie zawierała grafikę o takiej jakości, jak pokazana na poniższym klipie, będzie można śmialo stwierdzić, że to jedna z najładniejszych, o ile nie najładniejsza gra jaka powstała na smartfony i tablety. Co ważne, sam gameplay wygląda również bardzo porządnie. Deweloper zapewne zdaje sobie sprawę, że opinia „pięknej gry bez wnętrza i polotu” byłaby dla Shadowgun zgubna.

Gra pojawi się na iOS 28 września, a na urządzeniach z Tegrą 2 na pokładzie chwilę później. Nie wiadomo na razie ile będą musieli czekać posiadacze smartfonów z innymi podzespołami. Twórcy nie wypowiedzieli się również na temat ewentualnych prac nad wersją dla Tegry 3 Kal-El.  

źródło: phandroid.com 

Motyw