Medieval niebawem w Android Markecie

Aplikacje

medieval

Znana i lubiana gra, która zdobyła rzeszę zwolenników na systemie sygnowanym nadgryzionym jabłuszkiem, już niebawem trafi w ręce użytkowników Androida. Mowa tutaj o Medieval; tytuł ten pojawi się w Android Markecie już 1 października bieżącego roku, a jego cena oscylować będzie w okolicach dwóch dolarów.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kilka słów o samej produkcji; naszym zadaniem jest zniszczenie zamku przeciwników lub odebranie im flagi. Misja ta wydaje się z pozoru prosta, lecz trzeba pamiętać, że cały czas nasza siedziba atakowana jest przez oponentów, więc zostajemy zmuszeni do wykorzystywania różnych taktyk, by osiągnąć cel. Osobiście czekamy z niecierpliwością na Medieval. Jest to gra, która wniesie świeżość w androidowe produkcje.

Źródło: droidgamers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x