2011-09-10_19.55.29

Androidowych aplikacji dostarczających nam najświeższych prasowych informacji w Android Markecie znajdziemy co niemiara. Jednej należy się jednak dodatkowa uwaga. Otóż od około miesiąca można bezpłatnie ściągnąć program wyprodukowany przez AWR Wprost. Dzięki niemu zupełnie bezpłatnie mamy dostęp nawet do najnowszych wydań tego tygodnika.

Co prawda w AM istnieją już aplikacje, w których przeczytamy elektroniczne wydania wielu czasopism, które można kupić w kioskach. Super Express na przykład na mobilne systemy dostarcza codzienne wydania swojego dziennika i to od wielu tygodni. Przeczytamy nie tylko o najnowszych wydarzeniach, ale i przejrzymy gazetę, która rzecz jasna w wydaniu papierowym kosztuje.

2011-09-10_19.56.10

Sytuacja podobnie wygląda z tygodnikiem kierowanym przez Tomasza Lisa. Aplikacja Wprostu może się podobać. Świeże wydanie ściągniemy w domu, a dzięki ustawieniu możliwości przeglądania tygodnika offline będziemy mogli czytać dowolne artykuły w drodze. Nawigacja jest niezwykle prosta. Strony po prostu przesuwamy, bądź dzięki miniaturkom dostępnym po wciśnięciu przycisku ustawień przechodzimy do jednej konkretnej, w której znajduje się poszukiwany tekst.
2011-09-10_19.56.22

Dzięki multitouchowi dowolnie przybliżymy i oddalimy to, co aktualnie znajduje się przed naszymi oczami, natomiast dzięki dwukrotnemu kliknięciu w dowolne miejsce, aplikacja przybliży nam konkretną rubrykę. To bardzo przydatne. Oczywiście bez najmniejszego problemu ściągniemy też jedno z dostępnych w archiwum wydań. Z całą pewnością znajdą się fanatycy, którym ta aplikacja przypadnie do gustu, dlatego zamieszczamy link do Android Marketu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk